Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első vagy a második terhess...

Az első vagy a második terhességetek volt könnyebb, illetve melyik telt gyorsabban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Második sokkal gyorsabban eltelt,elsőnél még volt időm csak magamra és a pocaklakóra figyelni, a másodiknál már nem. Első terhességem könnyebb volt.DE a második szülésem sokkal gyorsabb(2óra),és könnyebb,de fájdalmasabb.
2010. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nalunk 16 ev a korkülönbseg a nagylany es a kislany között.Az elsö szüles könnyebb volt.,a terhesseg is.A masodikkal nagyon megszenvedtem.
2010. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az első terhességet nagyon jol viseltem, a szülés is könyem ment. a mostani terhességem okotott már némi bonyodalmat, nehezen is viseltem főleg az első trimesztert. a kisfiam miatt nincs annyi időm a pocakra mint az elsőnél. a szülés csak remélem h hasonloan gyors lesz mint az elsőnél :)
2010. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatokat! Szép napot! :-)
2010. máj. 8. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:

az elsőnél mindenféle panaszom volt,ami csak a terhességgel járhat, hosszabbnak is tűnt és annak ellenére h 5 óra volt az egész szülésem, nagyon rosszul viseltem, senki se mondta h ennyire fáj:) Utána még komplikációk is felléptek, szóval minden értelemben nehezbb volt.

A lányommal a terhesség hipp hopp elszállt,panasz nélkül és mindössze 2 óra volt a szülés vajúdással együtt...

2010. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első terhességem problémamentes volt, nagyon szép, és könnyen szültem 3 óra alatt. Most ikreket várok, gyorsabban megy az idő, de kicsit komplikáltabb is az egész, gyorsabban nő a pocakom, közben itt a 1,5 éves lányom aki után rohanhatok. Szülés még odébb van, de sok az esély rá hogy nem lesz olyan egyszerű, mint a lányommal volt. De nagyon jó újra kismamának lenni! :-)
2010. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. terhességem teljesen panaszmentes volt, még hányinger sem volt. Most várom a kistesót, a 9. hétben vagyok, de már 1 hónapja szenvedek a hányingertől és az iszonyú fáradtságtól.
2010. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első terhesség hosszabbnak tűnt.Apával minden napot számoltunk.Hosszú volt a szülés és kemény.

A kislányom 2 éves lesz mire szeptemberben jön a kistesó.Egész nap utánna szaladok, mindig fáradt vagyok és borzasztóan gyorsan telik az idő.

Remélem a szülés rövidebb lesz, nagyon remélem.Ja és kedden megyek 4d-re megnézni fiú v lány.

2010. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó egészséget és boldog babavárát mindenkinek!
2010. máj. 8. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!