Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sűríthetem a tápszert babapisk...

Sűríthetem a tápszert babapiskótával?

Figyelt kérdés
Kislányom szépen eszik, de napközben, ahogy jár keze-lába és magyaráz egyfolytában, sokat bukik. Nagymamám mindig mondja, hogy áztassak piskótát a tejbe (tápszerbe); ő is így csinálta. Lehet ebből baja a babámnak?
2009. ápr. 16. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a babád? A babapiskótában liszt és tojás is van, nem biztos, hogy ez a legjobb ötlet. Bár a tápszerhez nem értek...
2009. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jövő héten lesz 4hónapos a kislányom. Elkezdtük már hozzátáplálást is, de még csak lassacskán, piciket. Nem tudom, mit adjak neki, hogy megmaradjon benne.
2009. ápr. 16. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a baba?? Szerintem ne tegyél bele semmit! Felesleges plusz kalória! Nem azért bukik, mert folyékonya tápszer! Akkor bukna, ha b.piskótát, vagy kekszet tennél bele. Evés után rögtön tedd a válladra büfizni. Így remélhetőleg a feles levegegőt ki tudja büfizni és kevesebbet fog bukni. Minden baba bukik. Legalább 6 hós koráig normális. Arra figyelj, hogy mekkora a mennyiség! Refluxos babáknak is visszajön a gyomortartalom. De az nagyobb mennyiség, mint egy kis bukás. Ne zavarjon, hogy bukik! És tényleg ne tegyél semmit a tápszerbe! Inkább beszélj a doktorotokkal, ha ő is úgy gondolja tud olyan tápszert írni, ami sűrűbb!

Bocsi, hogy hosszú lett!


Jó babázást! :)

2009. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

A gyerkőcnek inkább anyatejet kellene kapnia!


A babapiskóta valóban ROSSZ megoldás, tej, tojás van benne ami elég erős allergén és nem jó egy ilyen kis babának.

2009. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj neki babapiskótát, felesleges anyagok vannak benne, egyáltalán nem érett meg a baba emésztőrendszere arra, hogy feldolgozza. A nagymamád valószínűleg így csinálta anno, de akkor nem tettek bele annyi adalékanyagot!

Most már kiváló készítményeket lehet kapni bukós babáknak, próbálkozz az gyermekorvosnál! Szerintem normális, hogy néha visszajön nekik, főleg ha állandóan jár a keze, lába. Ez olyan, mintha mi evés után futnánk, tornáznánk!

2009. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én se találtam jó ötletnek, de gondoltam, megkérdezem a nálam okosabbakat. Babapiskóta elvetve.
2009. ápr. 16. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
van olyan tápszer ami eleve bukós babáknak van kitalálva, sűrűbb is és így nem jön vissza. mi is ezt ittuk a neve:Milupa mIlumil AR!! AR=anti reflux. ez nagyon jó, mert sűrűbb és egy csepp nem jön vissza belőle. próbáld ki!!!!
2009. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ehet még babapiskótát a liszt és a tojás miatt és persze a cukor sem nyerő nagyon. Én babám ugyan anyatejes volt, de úgy tudom, hogy vannak sűrűbb tápik kifejezetten bukós babáknak.


13:17, neked meg agyat kellene kapnod, mert abban szenvedsz hiányt. Nyilván nem tud szoptatni valamiért, azért eszik tápszert, te szerencsétlen...

2009. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!