Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert keverhetem gyümölcsök...

Tápszert keverhetem gyümölcsökkel és sűríthetem gabonapehellyel?

Figyelt kérdés

Kisfiam most 9 hónapos eddig szopizott (persze eszik már rendes kosztot is) de már kicsit kevés neki a tej így reggel adnék neki tápszert reggelire.

Viszont még soha nem használt cumisüveget és nem is szeretném már elkezdeni nála. Arra gondoltam, hogy a tápszeres kaját besűrítem pl rizspehellyel így tudom adni neki kanállal.

Ma reggel már kipróbáltuk (hipp2) viszont baromira nem ízlik neki, így gondoltam keverek hozzá egy kis gyümölcsöt.

Szerintetek jó ez így?


2010. nov. 2. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anno összeturmixoltam a tápszert barackkal, körtével, banánnal, így ízlett kislányomnak, és megette szívesen. Pelyhekkel nem próbáltam, de az is jó ötletnek tűnik.
2010. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,én is kevertem bele neki mindig gyümölcsöt,meg süritettem is mindig vmivel,ugyh nyugodtan adhatod ugy,nekem is csak ugy ette meg a kisfiam.
2010. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adjál tápszer helyett pépet, azt kanállal meg tudja enni. Változatosabb és azt általába szeretik a gyerekek.
2010. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Almával keverd
2017. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!