Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vöröshagymát, metélőhagymát...

Vöröshagymát, metélőhagymát hány hós kortól lehet adni? Olajat már rakhatok 7 hós babám ételeibe?

Figyelt kérdés
De gondolom az olajat csak nagyon keveset adtok a már elkészült ételhez?Ha meg hagymát már lehet adni akkor olajban meg lehet párolni?
2009. ápr. 16. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
vöröshagymát 5hos babocám is evett már
2009. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Üvegesre párolva olajon?:)
2009. ápr. 16. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
olajat egy picit 7 hónapos kortól lehet adni. 1 kávéskanál 1 dl kajába; póréhagyma 6 hós kortól, metélőhagyma 7 hótól, vörös - és fokhagyma 8-9 hótól.
2009. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Csak mert nézegettem recepteket és ott metélőhagymát írtak 7 hós babánál!De azért gondoltam megkérdem:)

2009. ápr. 16. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
7 hós (betöltött) baba ehet metélőhagymát. Vöröshagyma valóban csak 8 hós kortól ajánlott.
2009. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyelőre mindent kevés vízben párolok, olajat hidegen adom hozzá a legvégén.
2009. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7-8 hós környékén már kevés hagymát lehet tenni az ételbe ízesítésnek nyugodtan. egy adag főzelékbe egy kanál olajat kell tenni!

Nagyon alap fűszerezést már kaphat a kajájába, ilyen pl a petrezsemzöld is.

2009. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!