Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy jön a foga a...

Lehet hogy jön a foga a kislányomnak? Kislányom 7,5 hós és még nincs kint fogacskája. Tegnap belázasodott-38 fok, reggelre lement 37,5-re,most megint 37,2.

Figyelt kérdés
Semmi más tünete,csak nagyon nyűgös,kicsit hígabb a széklete is,de az inyén semmit sem látok:(
2009. ápr. 16. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen.Nálunk is ekkor jelent meg az első fogacskája.De neki már napokkal előbb fehér volt az ínye.
2009. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fehér valószinűleg alul az inye? Nem duzzad sehol? Háát, akkor nem biztos hogy a foga csinálja! Azért a fogzásnak látható jelei is vannak a szájban, ezért mindent ne fogjunk a fogzásra. Lehet egy enyhe virusos hasmenés, amit jól tűr. A hőemelkedéstől is nyűgös, próbáltad egy kevés panadol baby- sziruppal csökkenteni a hőjét? Az amugy fogzási fájdalomra is jó...
2009. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazából a fogzás nem jár lázzal, max hőemelkedés fordulhat elő. ha estére jobban felmegy, reggelre lemegy a láza, inkább mutasd meg orvosnak, mert az nem annyira a fogzásra jellemző. Lehet valami enyhébb megfázás is nála. Valószínűleg alul középen fog bújni először foga, ott figyeld a fehéredést:-) a széklet hígulása az viszont inkább a fogzás jele szokott lenni, ha nem másabb színű vagy nem nyálkás. A nyálkásság betegségre utalhat.
2009. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha az én kislányom lenne, 8 hósak leszünk jövő héten,a hátvégén belázasodott 38 fok volt a láza és azóta hígabb a széklete és nyűgös.Nem látom még a fogacskáit, csak hogy kicsit duzzadtam az egész ínye alul.
2009. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Elvittem dokihoz,azt mondta valószínű a foga,azért írt ki antibiotikunot ha nagyon nem menne le a láza váltsam ki.Nurofen szirupot is váltottam ki,azzal sikerült éjjel levinni a lázát...És várunk,remélem tényleg a foga lesz,nektek is kedves utolsó hozzázóló...
2009. ápr. 17. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!