Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Thgys alatt megszünt a munkavi...

Thgys alatt megszünt a munkaviszonyom, van arra valamilyen lehtőség, hogy mégis biztosított legyek?

Figyelt kérdés
Megszünt a munkahelyem vagyis új főnök lett aki engem már nem akart így közös megegyezéssel felmondtam. Van arra valmi mód hogy új munkáltatóm legyen thgys illetve gyed alatt. Egy estleges következő baba miatt, mert akkor vele nem járna semmi csak a gyes.
2011. aug. 23. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hű, hát ezt sztem jól elrontottad! Nem lett volna szabad felmondani k. megegyezéssel! Kirúgni pedig nem lehet! Ha szabad megkérdezni miért egyeztél ebbe bele?
2011. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg jól elszúrtad! Semmire nem kötelezhetnek, nem lett volna szabad aláírni a felmondást! Onnantól kezdve, hogy a munkáltatódnak bejelented, hogy terhes vagy, a baba 3 éves koráig te védett vagy, nem rúghatnak ki. Függetlenül attól, hogy más lett a főnök. Sajnálom!
2011. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy elvileg védett vagyok, de ez egy kicsit bonyolultabb volt, anyósom cégébe voltam bejeletve és ő átadta másnak a céget. És én magam után fizettem a járulékokat és a kifizetendő szabadság miatt kellett felmondanom. Akkor nem tud senki semmi törvényes módját, hogy munkaviszonyom legyen gyed alatt??
2011. aug. 23. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!