Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sötétkék vagy piros babakocsit...

Sötétkék vagy piros babakocsit vegyek egy kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk, és döntésképtelen vagyok. A sötétkék praktikusnak tűnik, talán nem fakul annyira. A piros vagány, de a nap könnyen kiszívhatja, meg koszolódhat is. Mi a tapasztalatotok?
2011. aug. 23. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk piros van (kaptuk). Eleinte én is ódzkodtam tőle, de nagyon bevált. Nem koszolódik, és nem is fakul (persze nem áll a napon egész nap).
2011. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sötétkéket is megszívhatja a nap és azon is látszódnak a buláta meg pufikuki meg sár-kosz nyomok. Ilyen szempontból mindegy, melyiket veszed. Amelyik jobban tetszik.

Ha nem a tűző napon tárolod a babakocsit, nem lesz semmi baja.

2011. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétkék az talán nehezebben is koszolódik. Bár mondjuk az első pár hónapba ilyenek miatt nem is kell aggódni.
2011. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk piros van,nem szeretem a sötét színeket(babának).
2011. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!