Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez a babakocsi...

Szerintetek ez a babakocsi (színben) lányos? Szeretnénk babakocsit cserélni a pici fiunknak de párom szerint egy fiúnak ne legyen piros kocsija mert az csajos..

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 28. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyaltalan nem lanyos ez a kocsi. En azt gondolom, hogy a piros valamennyire unisex szin. De azert ugy valasszatok, hogy a ferjednek is tetszen. :-)

Sok kisfiut lattam piros sportkocsiban.

2011. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Niggagirl válasza:
Szerintem igen lányos. Nekem lányom van de ha fiam lenne tuti nem venném meg. Még a narancssárga is elég lányos és a citromsárga is. Marad a kék szürke zöld fekete vagy barna esetleg.
2011. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi....

Hát nem tudom mi legyen.... :)

A másik alternatíva a fekete lett volna de attól tartok szegénykém nyáron bele fő a járgányba...

Lehet a férfi akarat győz.. :)

2011. jan. 28. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
A piros nem feltétlenül lányos szín,de ez a kocsi szerintem is lányos! Nagyon a piros szín dominál,ha több lenne a sötét szín sokkal fiúsabb lenne!
2011. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is gyönyörű piros babakocsink van,pedg kisfiam van.

2011. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A párodnak üzenem, hogy a ferrari is piros...

Viszont szerintem ennek a kocsinak nagyon kicsik a kerekei, nem tudom nálatok milyenek a járdák, de szerintem szívni fogsz vele.

2011. jan. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán jó fiúnak is lánynak is, a mi babakocsink is direktbe piros, meg persze én a piros színt szeretem, és ha meg lesz a második babánk, akkor őt is ez a gyönyörűszép (ferrari) fogja szolgálni.Egyébként a kislányom kedvenc színe a piros.:)
2011. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Láttam már kislányt is kék kocsiban...

Egyébként nekünk is piros van, első babánk kislány. Ha a második fiú lesz, nem cserélem le a babakocsit más színre csak azért, mert a piros "lányos" szín.

2011. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek....

Még dilemmázunk...

A ferraris dolog nagyon jóóóóóó....Párom sokat nevetett rajta :)

És csak helyeselni tudott rá :)

2011. jan. 29. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem is lányos, nekem kisfiam van, de nem venném meg neki.

A babakocsink most egyébként narancssárga-szürke, mert én is unisexet akartam, hátha a következő kislány lesz.

De ezt nem venném meg unisexnek sem, még egy kis minta is van rajta, ami olyan virágalakúnak tűnik. Szerintem ne vegyétek meg, inkább válasszatok más színt.

A kereke tényleg nagyon kicsi....igaza van az egyik előttem szólónak.

2011. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!