Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam beleevett a popsikrémb...

Kisfiam beleevett a popsikrémbe, ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés

9 hós. Sima gyógyszertári popsikenőcs volt.

Nem vettem észre, hogy leszedte a szekrényről, amikor észrevettem, akkor már a dobozban alig volt krém, a gyerek arca, ruhája, a kiságyban a lepedő, a cumija, játékai minden csupa kenőcs volt. Nem tudom mennyit ehetett belőle.. mindez kb 5 perc alatt történt. Gyorsan megfürdettem, tiszta ruhát adtam rá.

A doki néni ma délelőttös volt, csak a védőnővel tudtam beszélni, ő azt mondta, hogy semmi baja nem lesz, max hasmenése lesz.

Történt még valakivel ilyesmi?

Ugye nem lesz semmi baj? Nagyon aggódok.


2009. ápr. 16. 17:39
 1/6 A kérdező kommentje:
A gyerkőc ugyanúgy viselkedik mint máskor, semmi különöset nem látok rajta...
2009. ápr. 16. 17:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A barátnőm babája is eljátszotta, pont nemrég mesélte el, mert a mi krémünk is túl közel volt a kiságyhoz, és figyelmeztetni akart. Ők is átöltöztek, kiságyat takarítottak. A babának semmi baja sem lett. Akkor kb. ennyi idős volt ő is, mint a Te kicsid. Nyugi, biztos fog még cifrább dolgokat is művelni...

2009. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszertári kenőcsökben semmilyen káros anyag nincs! Max. ha egy kicsit többet evett, hasmenése lehet. Ne aggódj!

20 hetes gyógyszerész km.

2009. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk apuka felejtette benn a Sudocremet a kiságyban és kb. öt perc alatt a kislányom egész feje, szeme és minden a kiságyában csupa krém volt. A szemi és a fejbőre arca vér vörös volt. Mondjuk ő nem evett belőle de azonnal hívtuk a dokinénit. Azt mondta ha evett volna is akkor sem lenne semmi baja, így pedig csak kaptunk szempcseppet de fürcsi után fél órával már semmi baja nem volt. Tehát nyugodj meg gondolom a gyógyszertáritól sem lesz a babádnak semmi baja. És ő is akkor 9 hónapos volt:) 1 éves kislány anyukája

2009. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam a fürdővízbe evett bele 3 hósan + gyógyszertári fürdetőbe a vízzel együtt és nem lett bajunk,biztos,hogy nektek sem lesz!
2009. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam fürdés közben folyamatosan eszi a kezét és a fürdőjátékokat, képtelen vagyok mindent kiszedni a szájából. ezzel együtt persze eszi a fürdetőt is végülis, még ha nem is töményen. semmi baja nincsen tőle szerencsére:-) én kérdeztem a dokitól, azt mondta, hogy ezek a krémek "gyerekgyomorbiztosak" :-)
2009. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!