Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom most 3 hónapos,...

Kislányom most 3 hónapos, nagyon be van gyulladva a jobb szemme, április 27.-én megyünk könnycsatorna tágításra, de a mai nap arra lettem figyelmes hogy a gyulladt szeme körül be van pirosodva. Ez normális? Vagy szaladjak inkább holnap dokihoz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire piros? Gondolom könnyezik is? Ha csak kicsit piros nem kell szerintem, hogy orvoshoz menj, mert az a folyamatos könnyezéstől van. Nálunk is ez volt míg át nem mosták a szemét. A doki azt mondta, hogy vizes vattával törölgessem neki naponta többször.
2009. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek el holnap dokihoz, az a biztos.

Jön a hétvége is, nehogy akkor rosszabbodjon

2009. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
könnycsatorna átmosásra fogadniuk kell időpont nélkül is a szemészeteknek!!! ne várj vele,mert csak annál többször kell visszamennetek + egyre jobban be fog gyulladni. megpróbálhatod a kamillával letörölni a csipát vagy homeós bogyókkal kezelni (euphrasia,oculo heel szemcsepp,argentum nitricum),de minél hamarabb menj el vele szemészhez,és ha odamész nem szabad elküldeniük,mert ez gyulladás + csecsemő,azonnal kezelniük kell!)
2009. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! hOLNAP SZEMÉSZETRE MEGYEK MERT NAGYON PIROS! MEGÁLÁSNÉLKÜL KÖNNYEZIK ÉS ÖMLIK BELŐLE A SÁRGÁS VÁLADÉK!
2009. ápr. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!