Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes babakocsit...

Szerintetek érdemes babakocsit vateráról rendelni? Boltban 99e használtan meg 60?

Figyelt kérdés
Csak abból indulok ki hogy mi annyira leamortizáltuk a mienket, hogy csak na. És ha ki van írva hogy újszerű állapotban és kifizetek előre 60ezret és mondjuk az újszerű nem is annyira újszerű felfogás kérdése, akkor mi van? Anyum a múltkor rendelt egy elektromos cuccot 7 ezerért és mikor kibontotta a csomagot kiderült, hogy nem működik. Írt az eladónak, aki visszaírt, hogy ne zaklassa, A vatera akik annyit csinált hogy felfüggesztette az eladót és azt írták hogy jelentse fel anya a fickót. de egy nagyobb összeg már más téma, ja és a törvény nem véd semmitől majd 5 év múlva küldi a rendőrség a papírt hogy elévült az ügy, tapasztalat.
2011. aug. 24. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen értéknél én elmennék és megnézném.
2011. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg ha már van 60 ezred a használtra, akkor valahogy az a 30 ezer is összejön valahogy. Nem érdemes rizikózni.
2011. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ok de le kell ütni egy cuccot ahhoz hogy meg tudd nézni, és ha egy termék mondjuk 250km-re van akkor elgondolkozol, hogy még a benzint is megéri?
2011. aug. 24. 08:59
 4/12 anonim ***** válasza:

az a 30 nem 30, hanem majdnem 40: 39... de mindegy :)


mi vaterán vettünk babakocsit, sok képet láttam róla, és természetesen személyes átvétellel, ha gond lett volna, max nem vesszük át

olyan a kocsi, mint a képeken, nagyon keveset használták

nem mindenki amortizálja le :)

2011. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

25 km nemigen éri meg! hacsak nem jártok amúgy is arra


a közelben keress


vagy ott a jofogas, express, babaszoba, hoxa, stb, ahol nem kell leütni..

2011. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocs 250
2011. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Talán már meglépted, de azért megírom, hogy ha a Google-be beírod azt, hosz használkt babakocsi, rengeteg lehetőség ugrik fel.

Rengeteg jó minőségű babakocsi közül válogathatsz, felesleges kiadni száz ezer forintot egy újra.

Persze én is őjat vettem a Brendonban az unokáimnak, de azóta már rájöttem, hogy nyugodtan vehettem volna használtat is. A Peg Perego márka például nagyon jó, nekünk még két unoka után is jó és használható, de eltettük, mert várjuk a következő unokát.

2011. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Először kérdezd meg, hogy melyik városban vannak. kérdezz rá, hogy mennyit használták számomra az "újszerű" az azt jelenti, hogy megvették és nem használták, vagy egyszer lementek vele 10 percre. ha rendszeresen használták, de nincs lestrapálva akkor csak "jó állapotú". ha valóban újszerű, akkor megéri
2011. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sógornőm úgy csinálta, hogy lebeszélte az illetővel, hogy leüti, elmegy személyesen átvenni és ha mégsem olyan amilyet gondolt akkor kifizeti érte azt a jutalékot amit az eladónak kellene aztán az legfeljebb újra meghirdeti. Nekik ez bevált, de ők végül meg is vették a kocsit.

Egyébként szerintem sem éri meg hatvanért venni kocsit ha ha az új 99..az nem olyan nagy különbség, ha van rá 60 ezretek.

2011. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és ez a jutalék pedig kb. 10 ft (ha nem kért kiemelést és egyéb extrákat)
2011. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!