Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánljatok babakocsit, nehéz...

Ajánljatok babakocsit, nehéz terepre, rossz utakra? (ne Bergont). Használtan szeretnék venni, milyen típusra keressek?

Figyelt kérdés
Második babánk lesz, az elsővel még a városban laktunk egy komplett pegperego szettet vettünk őrült drágán. Azóta elköltöztünk, ide persze nem jó a pici kerék.Eladni már feleárában se tudom, így csak használt kocsi jöhet szóba.Légyszi ne a Begont ajánljátok, az nagyon nem tetszik.
2010. szept. 30. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekünk 2008-as bébé confort van, hatalmas kerékkel
2010. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress rá a Toma márkára. Nekünk a kettőből az egyik ilyen, és terepre bevált. Rendkívül jó a rugózása.
2010. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bébé confortból melyik ? a high trek?
2010. szept. 30. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezeket találtam:

[link]


[link]


[link]


[link]

2010. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, high trek ;-)
2010. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a BB-s vagyok, most télen kimentem vele a 25 centis hóba, annyi volt, hogy egy kicsit nehezebb volt tolni, de tök jól bírta, semmi baj nem lett. A második gyerekkel nyűjük, hegyit terepen. Többször volt olyan, hogy a 2 éves lent ült a tároló részen, a kicsi meg mózesben fent, mert a nagy elfáradt és valahogy haza kellett hoznom őket, a cuccokat és a nagyobbat nem tudtam hozni úgy, hogy még irányítsam is a kocsit.
2010. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia,


nekünk Toma Rally babakocsink van, jó nagy kerekekkel, mi is vidéken lakunk, soha nem hagyott cserben, sem a döcögős úton, sem a fűben, kavicson, macskaköves útos, sárban, folyós homokban. imádtam.


Mi most szeretnénk eladni, nagyon szép állapotú, egy gyerek használta, ha érdekel írj privit.

2010. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jane slalom vagy Jane powertrack?
2010. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát ezek a Jane-k nagyon jók csak használtan is 80-90 ezer :( Tudom ez így nem tűnik soknak, de most így hirtelen használt kocsiért..

A High Trekbe alul hova ült a nagyobb tesó? :)

2010. szept. 30. 15:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Tomát, olyan mint a Bergon :( Nem bolygósítható a kerék...tudom h a rossz terepre fix a jó de a bolygósat is lehet fixé tenni általában.
2010. szept. 30. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!