Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szopik még mindig a...

Miért szopik még mindig a fiam éjjel is 2,5-3 óránként? 3 hónapos elmúlt.

Figyelt kérdés

Kezdek nagyon fáradt lenni.

Van erre valami raktika, hogy ne kelljen ilyen sűrűn.

Nagy baba, 3 hósan 6,6 kg, és 67 cm. (3,7kg-val született.)


2011. aug. 24. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ebben a nagy melegben szomjasabb? Vagy rosszabbul alszik a hőségtől, de Te azonnal rutinból megszoptatod mindig, amikor éhes? Napközben eszik eleget? Az enyém tavaly volt ilyen idős, nála az volt a gond, hogy a melegben nem volt napközben étvágya, éjjel meg bepótolta. :D

Vagy a szokásos fejlődési ugrás, de azt mindenre rá szokták fogni.

2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is a szomjúságra gondoltam. adj neki az esti szopi után forralt hűtött vizett, hátha jól esik neki és nem kel majd olyan gyakran :)
2011. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy fejlődési ugrás, mert születésétől fogva ezt csinálja, gondoltam, majd javulni fog a helyzet, de nem...

Csak az jó neki, hogy szopik, próbálkoztam mással is persze, de nem, elkezd sírni.

Van játszócumija, de az sem kell neki, csak akaja. és sokat is eszik egyszerre, szóval nem csak szomjas.

A vizet nem issza meg nappal sem, és nem is kér enni csak 3 óránként nappal. de éjjel sem bír ki többet kaja nélkül.

meg hát nappal nem szomjas, csak éjjel...???

és nincs olyan nagy meleg nálunk bent aházban, mert este lefekvés előtt lehűtöm a szobát klímácal, utánna kinyitom az ablakot, és kellemes az idő.

2011. aug. 24. 11:34
 4/6 A kérdező kommentje:
ja, és 24 óra alatt kb. 8-9 - szer eszik.
2011. aug. 24. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, amikor nekünk éjjel 2-3 szor cicizett én akkor azt hittem, ez szörnyű. Utolag kiderült, nem volt az!Amikor a foga miatt éjféltől óránként cicizett, mert csak úgy nyugodott meg, az már tényleg nem volt könnyű. NEkem akkor aludta át az éjszakát, amikor 14 hósan végleg levált a ciciről. Én azt próbálnám a helyedben, hogy nem mindig tenném cicire. Lehet, hogy csak a közelségedre vágyik.
2011. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia én kiprobáltam azt ,hogy nappal 1gyel töbször ettetni és igy éjjel nem kell fel.Nekünk bevált.
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!