Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kislányom, úgy...

3 hónapos a kislányom, úgy veszem észre, hogy kevesebb a tejem, mert szinte óránként kéri a cicit. Kezdjem el pótolni tápszerrel? És hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Várj egy hetet, szoptass óránként, mert lehet csak egy növekedési ugrás és egy hét alatt beáll a kereslet kínálat.
2011. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene mérned, hogy mennyit eszik. Nem biztos, hogy kevés a tej, lehet, hogy szeret szopikázni. Én úgy csináltam a pótlást (2 hónapos korától), hogy csak este elalváshoz kapott tápit. Nekem így volt az egyszerűbb, mint napközben kotyvaszgatni, aztán önteni ki ha mégse kéri. Elméletileg különben (bár ez nekem nem jött be) ha gyakrabban kér, akkor pár napon belül több termelődik a melledben és lesz elég. Szóval ha csak tegnap kezde, akkor még 2-3 napot tarts ki, hátha lesz több.
2011. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg növekedési ugrása van. Ha 4-5 nap múlva is óránként kéri, és nem gyarapszik, akkor beszéld meg gyerekorvossal a pótlást. Addigis adj neki annyiszor ahányszor kéri.
2011. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ekkora és pont ezt csinálja,már tiszta stressz vagyok, hogy éhen marad.Nemek nem is termelődik több,pedig fejek, teázok,és hiába van sűrűn szoptatva, de kitartok, még van a fagyóba.
2011. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!