Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hisz benne és aki nem!?...

Aki hisz benne és aki nem!? Kérlek Titeket, hogy mondjunk egy imát a nővérem kisfiáért! 4 napos csecsemő!

Figyelt kérdés

Most vitték kórházba a kisfiút, mondjunk egy imát érte, hogy tartsa Őt meg nekünk a Jó Isten még hosszú-hosszú évekig!

A légzése kimaradozik a légzés figyelő riasztott kétszer is már... Légzési elégtelenséggel született ballonosan lélegeztették Őt, inkubátorban volt ahonnan kivették mert rendben találták. Utolsó napra besárgult nem eszi meg a napi átlag 3 decit mert folyamatosan bealszik elkezdett kiszáradni is mert csak 160 ml folyadékot (tejet és vizet) lehet bele erőltetni szó szerint!

Hiszek az ima erejében és kérlek titeket hogy segítsetek, és imádkozzunk együtt érte, hogy rendben legyen minden és velünk maradjon!



2011. aug. 24. 12:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Ok, majd írj, hogy mi van velük.

Kitartást, a kórházban majd segítenek neki. Tartsd az anyukájában a lelket, nagy szüksége van most rá.

2011. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Bár én ritkán imádkozom,de hiszek benne,és istenben is,most elmondtam egy imát.

Remélem erős lesz az a kisember,nagyon szorítok!!!

2011. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is hiszek és elmondtam az imákat!Idővel minden rendben lesz,megerősödik a baba!Kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok!
2011. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Imádkoztam. Isten meg fog segiteni Benneteket!!! Majd irj, hogy mik a fejlemények!
2011. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
én is imádkozom érte!
2011. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem hiszek az imában, de nagyon remélem, hogy minden rendben lesz, és kitartást kívánok az egész családnak!
2011. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam imádkozni de most elmondok egyet mindennap amig nem irsz hogy mi van vele, gyogyulást neki.. ne aggodj a picik erösek ,rendbe jön, tapasztalat.
2011. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Köszönjük a segítségeteket!

Még nem hívott Édesanyánk hogy mi van, Ő vitte Őket a Heim Pálba. Írok, hogy mit mondtak odabent!

Köszönöm a már elmondott imákat és azt is hogyha még esetleg gondoltok a Lackóra!

2011. aug. 24. 13:06
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Még a szemem is könnybe lábadt. Gondolok sokat rá, és remélem minden rendbe jön.
2011. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolok sokat rá! Jobbulást a pici babának!
2011. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!