Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a fülyi...

Mi a véleményetek a fülyi húzogatásról? A kisfiam 7 hónapós, és még meg sem moccant. Persze nem erőltetjük, csak próbálkozunk. Mikor kell elkezdeni? Mikor van baj? A védőnöm is hülye meg az orvunk is, mindketten mást mondanak.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs ember a földön, aki erre választ tud adni...

én 8 hónapos kora óta kb 2 naponta próbálom neki hózogatni. jut is marad is alapon:))

összemixeltem a verziókat, jobbat nem tudtam kitalálni.

2009. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapos a kisfiam és minden fürcsizésnél kicsit hátrahúzom neki ,csak amennyire leeht erőltetni NEM SZABAD!!

Eddig nincs gond!!

Üdv

2009. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem egy gyereksebész azt mondta, hogy 1 éves korig nem kell vele foglalkozni. Ha probléma van, azt 1 éves kora után először krémmel kezelik, ha az sem használ, akkor kell sebészhez menni. Az én fiamnak is le van tapadva a bőr a fütyién, de sebész megvizsgálta és azt mondta vigyem vissza 1 évesen.

2009. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem azt tanácsolták, hogy egy éves koráig ne bántsam. a gyerekorvosunk is ezt mondta. minden találkozáskor megvizsgálja neki, nem mondott soha semmit, hogy gond lenne, vagy hogy kezdjem el húzogatni neki. én azt gondolom, ha egy éves koráig várok, és utána odafigyelek rá naponta, biztos nem "maradok még le" semmiről. gondolom, hogy az első évben nem történik olyan változás, ami visszafordíthatatlan lenne.
2009. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huh.Én is bevittem a 2 hónapos fiamat az orvoshoz, hogy mutassa már meg mit kell vele csinálni.Ő meg fogta és hátra húzta neki,lett is sirás:(Itthon nem nagyon mertem hozzá nyulni,de most már 2 napja félig hátra tudom huzni.:)És a babám csak nagy szemekkel nézz,ugyhogy biztos nem fáj neki.Azért vittem be a dokihoz mert a hugom kisfia 18 hónapos és neki le volt tapadva,és a felhúzta neki,a gyerek 3 napig se menni,se pisilni nem tudott.Szóval én azt tanácsolom mindenkinek amenyire csak birja,(engedi)sodorgassa,húzogassa,mert a babának lessz fájdalmas ha letapad.
2009. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!