Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres egyhetesnek adjak...

Tápszeres egyhetesnek adjak vizet ebben a kánikulában?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, tápszer mellé amúgy is kell, nem csak kánikulában
2011. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
szerintem meg cici melle is kell ilyen melegben nemhogy tapszer melle :)
2011. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
igen, cici mellé is kell! Nővéremnek 4 napos a fia anyatejes, és kell vizet adjon neki evések között is!
2011. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tápszer mellett mindig kell itatni a babát, ilyen melegben pláne!
2011. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És mikor, evés előtt, után?
2011. aug. 24. 18:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire szigorúan venni, hogy evés előtt vagy után.... Egyszerűen többször kínáld meg, az én kisfiam ha nem kellett neki kiköpte!
2011. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha kell neki akkor ugyis elfogadja. Az én 16hósom ha nem kell neki kiköpi. hogy hogy már tápi kell neki?
2011. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
off: dehogy kell cici mellé. A tej első része híg, épp szomjoltásra való.
2011. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

OFF!

persze... Híg és szomjoltásra...


Fiam kihoztuk a kórházból tavaly márciusban és kegyetlenül visított állandóan (kur.va meleg volt már akkor is 25-26 fok stb... Napozóban hoztuk haza)

Itthon 2 hétig ment az állandó ordítás, anyum és nagyanyám állandóan mondta, hogy egy kis vizet vagy teát adjak neki mert a tej az mégsem szomjoltásra való... Nem engedtem nekik mert a kib.aszott nagykönyvek azt írják hogy 1-1 perc mind a két cicin és szomjoltásra tökéletes...

Nem voltam itthon elmentem gyógyszertárba fürdetőért stb... Jövök haza síri csend... Na mondom VÉGRE!!! ALSZOM EGY KICSIT ÉN IS!!! Ló.faszt aludt a gyerek! Itta a vizet nagyanyám kezében és megnyugodott...

Bejöttem a lakásba nem aludt, hanem viritykélt mintha muszáj lett volna... Az nyaljon nekem keresztcsontig (védőnő, orvos, és aki kitalálta ezt az egész fa.szságot) aki még egyszer ilyet mondd!


Minden gyerek más, minden gyereknél ki kell tapasztalni hogy mit akar! Most már ezt a nézetet osztom! 8 hónapos koráig tejtermékeket sem kapott és mégis laktózbeteg lett.. Én tesóimmal együtt tehéntejen éltem mert anyuéknak nem volt pénze tápszerre és ezt ettük.. Forralás nélkül! Nem azért írom mert követendő a példa, hanem azért mert nagyon tudományos elven neveltem én is a fiamat és annyit értem vele hogy adtam a szarnak egy pofont! Most bent a heim pálban mondták tesómnak hogy nem kell mindent sterilizálni elég 2-3 naponta mert túlérzékeny lesz a gyerek! Köztes időkben elég csak forró vízzel kimosni. Sok minden változott és változik!

2011. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!