Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátokat milyen...

3 hónapos babátokat milyen ruhába öltöztetitek ebben a kánikulában?

Figyelt kérdés

Én rövidujjú bodyt és rövidnadrágot adtam a kislányomra, így is melege volt.

A mai napon több babát láttam több réteg hosszúujjú, szárú ruhába + betakarva takaróval. Kislányommal egyidősek lehettek, talán max. 4-5 hónaposak.

Ti mibe öltöztetitek a pici babátokat?


2011. máj. 21. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy 8 hónapos, de ugyanúgy kell Rá is vigyázni.Most megyünk majd bevásárolni.Rövid ujjú bodyt, de hosszú szárú, vékony kisnadrágot, és vékony sapkát fog kapni.A karját, arcát be fogom kenni 50 faktoros naptejjel.Azért adok rá hosszú szárú gatyát, mert a boltban megy a légkondi, ott fogunk sétálgatni a hűtőpult, és a fagyasztóládák mellett.Meg hát nagyon féltem a fehér bőrét a leégéstől.
2011. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szintén rövid ujjú body és rövid gatyó. Nagyon élvezte kint, a teraszon letettem neki egy plédet, nem sütötte a nap, elnézelődött. Kicsit melege volt, de nem izzadt meg.

Amikor vásárolni megyünk, akkor is így viszem, mert a kocsiban pl. tök meleg van, de viszek egy vastagabb textil pelenkát, és ha bemegyünk a boltba, akkor azt ráterítem.

2011. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én napozót adtam rá, kis sapit és zoknit! bekentem én is naptejjel. Most fordítva működik, mivel bent van hűvösebb, így itt kap hosszúújú body-t, hosszú gatyót.
2011. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is bekrémeztem naptejjel és textilpelenkával betakarom, ha pl. a buszon van légkondi. De így is tiszta víz volt szegény. Arcán is folyt a verejték.

Babakocsin napernyő is van és a mózes kocsi napernyőjét is felhúztam, hogy nem süssön rá a nap. A játszótéren csak árnyékban van.

Kalapot én is adok rá, igaz 8cm a haja és az is tiszta víz.

Én babám nagyon nem szereti a meleget, éjjel is csak nyitott ablak mellett tud aludni a hűvösben.

Én is próbáltam ráadni egy vászon vékony h.ujjút, de egyből visított. Amikor levettem, elhallgatott.

Csak nem ég le a bőre:S

2011. máj. 21. 14:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen:) Itthon én is h.ujjúba öltöztetem most.
2011. máj. 21. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Az egyetlen szerencsém, hogy a lányom is nagyon szereti a meleget, nem az az izzadós fajta.Még sosem láttam leizzadni.Én jobban féltem a leégéstől, mint attól, hogy melege lesz.Jól tűri a meleget, télen is 25 fok van nálunk a távfűtés miatt, amit nem tudunk szabályozni.
2011. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az én lányom meg nem bírja a meleget. Délelőtt átsétáltunk a szomszédba, a lakásban kb. 17-18 fok volt. Rövidnaci+rövid ujjú, én majdnem megfagytam, a gyerek meg olyan virgonc lett, hogy csak néztem! Letettem kanapéra, és a gyerek kacarászott, forgolódott, nézelődött, tök jól érezte magát! :)
2011. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is bajban vagyok mindig hogy öltöztessem. Ma kivittem egy rövíd ujjú bodyba, s kertész hosszú szárú naci, zokni, sapi. Nagyon melege volt szegénynek. A varróhoz mentünk, aki meg is említette, hogy melege van, s kevesebb rucit adjak rá, s sapkát egyáltalán ne használjak, mert állítólag fülfájós lesz, ha nem szokatjuk rá arra hogy nyáron nincs sapi. Erről ti mit gondoltok? (bocs, hogy belekérdezek)

Tegnap ujjatlan body, s farmer kertész nacit akartam ráadni, de anyu rámszólt, hogy az kevés. S még a bodyra ráadtam egy pólót, de akkor is nagyon izzadt volt.

2011. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!