Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 2 hónapos, és 6...

A kislányom 2 hónapos, és 6 hetes korában cseréltem ki a fülbevalóját arra amit a keresztsztszülőktől kapott. A papírjára 14 karát van írva. Be fogja a fület?

Figyelt kérdés
A kis füle hátulja tiszta kék mindig.Soudocreammel kenem 2 naponta a füle hátulját mert száraz,és néha olajozom is. Attól szineződik el a kis bőre? Közvetlen ott ahol hozzáér a fülbevaló.Kis csomó is van a füle mögött. Lehet hogy az is a fülbevalótól?Amikor ki jöttünk a kórházból akkor is ott volt már,és a fülét is csak aznap lőtték ki. Begyulladva nincs. Szerintetek ki vegyem a fülbevalót? Vagy nem kevés az a 14 karát?
2009. ápr. 17. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A karáttal nemigen van gond, 18 karátos arany ritka már és elég puha is, könnyebben sérül, nyomódik. Én pár napra kivenném a füléből, ha gyorsan javul és a csomó is eltünik, akkor irritálja vagy az arany , vagy eleve a fülbevaló. Bedugós? Lehet valami lencsi- féle csatost bir csak a kis füle!
2009. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Karika fülbevaló.Milyen az a lencsi? még soha nem hallottam róla.
2009. ápr. 17. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!