Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tápszeres a babája...

Akinek tápszeres a babája honnan tudja hogy éhes még a pici? És kelti etetni vagy várja amíg felébred?

Figyelt kérdés
Babám este 10-kor evett reggel 7kor ébredt enni azóta alszik. Várjam ki amíg felébred vagy keltsem enni? Babám 3 hetes 4650g és megeszi a 130at.
2009. ápr. 17. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostmár felkeltheted. Nekem azt mondta a védőnő, hogy eleinte kb 4 óránként egyen nehogy leessen a vércukra. A tied elég sokat alszik, nehogy gond legyen. Még éjszaka rendben is van, de nappal nekem fura, hogy egyfolytában alszik. Igaz régen volt már újszülöttem. Amúgy az enyém is tápszeres volt és ő is korán átaludta az éjszakát, de eleinte csörgőórára keltem és keltettem őt is enni. De már nem emlékszem, hogy ez hány hetes koráig volt.
2009. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Megyek keltem!
2009. ápr. 17. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én babám is tápszeres.Ő kb.1 hónapos kora óta alussza át az éjszakát.Egyszer keltettem fel,kb. 2 hetesen 6 óra után.Azóta nem.este 8-tól reggel 7.-ig alszik.Napközben 5ször eszik,kb.3 óránként.Ha nem bírja ki többször a 3 órát,akkor szoktam emelni 10ml.-vel az adagját.Ha bukik akkor sok a kaja.3 hós kislány anyukája
2009. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok.az én babám minden evés között alszik,ritkán hagyja ki,még kicsik,aludniuk is kell!
2009. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!