Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Normaflore segíthet a 3 hós...

A Normaflore segíthet a 3 hós kisfiam hasfájásán?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mit próbáljak ki, semmi nem használ, sőt mostmár éjszaka is sír, kínlódik, mert fáj a hasa! Pedig kerülök minden olyan ételt, ami hasfájást okozhat... Most arra gondoltam, kipróbálom a Normaflort, hátha ez beválik! Ha ezt adom neki, akkor más görcsoldót ne adjak?

Mennyit adjak neki? Napi 1 vagy 2 ampullával?


2009. ápr. 17. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! a normaflore nem görcsoldó, hanem egy adag "jó baci". de egy 10 napos kúra nem árt a babádnak, az én nagyon hasfájós fiamnak sokat segített, mert könnyebben emésztett.

napi 1 ampulla elég neki.

görcsoldásra inkább dokitól kellene kérni valamit.

2009. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom hogy nem görcsoldó, csak talán segít az emésztésben, nem!? Csak azért kérdeztem, hogy a görcsoldót adjam e neki, mert ugye az is a belekben szívódik fel és nehogy "tönkretegye" azt, amit a Normaflore helyre hozott! :)

Ok, akkor napi egy ampullát kap!

Köszönöm a segítségedet! :)

2009. ápr. 17. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

értem, nyugodtan add mindkettőt! a bélflórát főleg az antibiotikumok károsítják, a görcsoldó nem valószínű.

jobbulást a kicsidnek! hamarosan javulni fog magától is meglátod! a fiamnál egyik napról a másikra múlt el a hasfájás!

2009. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget és a bíztatást! :) Jajj, nagyon jó lenne ha javulna, mert ez rettenetesen rossz! :(
2009. ápr. 17. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!