Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körte-szőlő (kimagozva,...

Körte-szőlő (kimagozva, meghámozva) összeturmixolva mehet 6 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azért nem adnám, mert mindkettőnek nagyon magas a cukortartalma, felborul a baba inzulin-szintje.
2011. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már eszik többfélét, azaz már hozzátáplált akkor adhatod neki nyugodtan, persze nem egy egész adaggal kezdve, csak olyan kóstoltatás szintjén. Egyébként nem igaz, hogy felborul az inzulinszint, nem tudom az első kedves hsz ezt honnan vette.
2011. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én körtét már 5 hónaposan adok neki, szőlőt még nem adtam. (egyébként külföldi hozzátáplálási könyvekben mindenhol a körtét ajánlják elsőnek, itthon meg mumus, csak 7-8 hónaposan lehetne csak adni).

Add nyugodtan.

2011. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Körtét kapott már 2X, semmi baja nem lett tőle, szőlőt még nem adtam neki, de ma vett a férjem gyönyörű, óriás szemű, nagyon finom szőlőt, gondoltam 4-5 szemet hozzáturmixolok délután a körtéjéhez egy kis babakeksszel felturbózva.
2011. aug. 25. 13:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, két hónapja már a korának megfelelően eszünk már mindenfélét, vagyis nem most kezdtük a hozzátáplálást.
2011. aug. 25. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó molyolást a szőlővel és egészségére a kicsinek:)
2011. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Off: lehet kapni mag nélküli szőlőt is. Igaz, dupla annyi, mint a jó drága nagy szemű olasz, de tényleg mag nélküli.
2011. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!