Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen savanyú a szőlő...

Miért ilyen savanyú a szőlő egyes anyukáknak? Vagy minek lehet betudni az alábbi viselkedést?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Ezt a példa miatt rakom fel. De hasonló jellegű kérdésnél mindig jön valaki bomlasztani/lehúzni a kérdezőt.


2011. okt. 13. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező ebben az esetben elég "magasról" beszélt, így érthető a válaszoló stílusa szerintem.
2011. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk 5-nél biztos hogy többet ér szerintem is,bár nem értek hozzá..,mert én annó 2 éve vettem egy használt Medelát (már a nevében sem vagyok biztos.. :)) és az volt ha jól emlékszem 7 vagy 8 ezer ft...úgy hogy a kábele nem is volt 100-as,de ez nem volt feltüntetve.. :(
2011. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi provokáló nem volt a kérdező kommentjében.És tényleg így van,elektromos aventet nem lehet tízezerért venni sehol,legalább is én még nem láttam.Mindig úgy szoktam feltenni,hogy megnézem mennyiért megy a teszveszen és picit áron alul indítom el az aukciót,de még annyin,hogy ne sajnáljam,ha véletlenül annyiért viszik el.Az a tapasztalatom,hogy ha olcsóbban indítok,akkor sokkal jobban el tudom adni.Ha mondjuk 18-ért megy,akkor felraknám pl. 13-14 ezerre és tuti felmegy az ára.
2011. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben és válaszokban nem látok semmi "extra" provokációt. Nézz át az esküvő, vagy ezotéria témakörbe, ott aztán rendesen osztják egymást.
2011. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kétszer is átolvastam, de inkább a kérdező kommentjét érzem erősnek, mint a válaszolókat.
2011. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rossz példa volt, mert nem mindenki van tisztában az árakkal.


A lényeg az, hogy ha ilyen "mennyiért vennéd meg ezt meg azt" kérdés van, akkor mindig van valaki aki beír egy irreálisan alacsony összeget. Hozzátéve, hogy nekem max. ennyit ér, meg egyébként se kell... Akkor már miért szól hozzá?

2011. okt. 14. 07:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szólhatna hozzá? Ha neki az a véleménye akkor az a véleménye. Mit kell ezen fennakadni? Gondolom te írtad ki azt a kérdést. Ha nem, akkor meg végképp nem tudom miért olyan fontos .
2011. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, csak észrevettem, hogy sorra vannak ilyen kérdések és mint ahogy előbb írtam, mindig van egy ilyen lehúzó válasz. Csak most ez volt az utolsó amit megláttam, aztán kérdezésre késztetett.


Ugyanez szokott lenni, ha valaki megkérdezi, hogy a babakocsijáért mennyit adnának:


pl. itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Egyikőjüknek fele annyit se érne, mint a többieknek és azt milyen erővel mondja, ezer kérdőjelet odaírni. Mintha most alkudozna az áron.

2011. okt. 14. 08:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem értem még: Szerinted "magasról" beszélt a kérdező?! A kérdés kiírásában mi az? Mert, hogy utána jött a nem épp segítő szándékú válasz. Mert, lehet, hogy neki valóban csak ennyit ér, de ha ezt azért írta meg, mert segíteni akar, akkor hozzáteszi, hogy "ezért meg azért". Ezt hívják segítő szándékú kritikának, nem azt amikor csak tényeket közlünk a másik féllel.
2011. okt. 14. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!