Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy aktív 9hónapos babának...

Egy aktív 9hónapos babának mennyit kellene aludnia nappal?

Figyelt kérdés

Születése óta rossz alvó..vagy a technikánk nem volt jó,egy kb hónapja megtanultunk nappal aludni,így a napi 2szer fél óra kibővült egy órára,de pl tegnap 2szer 2órát és egyszer 1órát aludt,majd fürdés előtt egy felet-összesen 5órát,és így is már a vacsi vége hiszti lett,le voltam döbbenve,mert sztem egy hét alatt nem aludt még eddig ennyit mint tegnap nappal mégis fáradt volt utána-vagy már túlaludta magát?Nektek mennyit alszik a babátok?

De tény ha felkel meg sem áll...egyfolytában rendezkedik ,tologat,stb.


2009. ápr. 17. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer alszik a Kislányom nagyon aktív ő is. Kb 2-3 órát alszik az ebéd után.
2009. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges,hogy azér volt nyügi mert hirtelen a megszokottnál többet aludt.Vagy mert front van és megérezte.Az én kislányom naponta 1x alszik 1,5 órát és ez pont elég neki.

2009. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is 9 hós, szintén aktív gyerek, de ő elég sokat alszik szerintem. Kb ennyi a napi alvásunk: este fél 10- reggel 7-8-ig, aztán délelőtt kb 3/4-ed vagy 1 órát és délután még másfél-két órát két részletben.
2009. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 9 hós a kisfiam és ő is nagyon aktív.Délelőtt alszik egy órát és délután is egy másfél órát.Van, hogy csak fél órát alszik egyszerre, de akkor 3x alszik el.

2009. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, ezek a kilenc hónaposak már csak ilyen aktívak:) A mi kisfiunk is az:).

Szóval, Éjjel 1/4 9-től alszik reggel 1/2 7-ig, de háromszor kel éjszaka szopizni 5-10 percre.

Nappal délelőtt 1-2 órát alszik, kora délután szintén 1-2 órát. Ha valamelyik alvás kimarad, este már nagyon nyűgös. Egyébként ez nálunk sem volt mindig így, korábban olyan nap is volt, hogy egyáltalán nem aludt, de aztán valahogy beállt a dolog.

Nálatok az is lehet esetleg, hogy ez a hirtelen jött meleg és a mostani újabb hirtelen hidegfront van rá ilyen hatással. Az én kisfiamon ez általában nagyon meglátszik, nálunk úgy, hogy nyűgösködik szinte egész nap, ha front van.

2009. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. az én is kisfiam is nagyon aktív, és néha annyira felpörög hogy "nincs ideje" aludni.de a délelőtti alvás az eddig fix. 1.5 óra de délután az változó van hogy nem is alszik el van hogy csak fél 1 órát legjobb esetben pedig másfél órát alszik,de utóbbi az nagyon ritka.
2010. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!