Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenka és...

Melyik a legjobb pelenka és mi a véleményetek a liberórol?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne értékeljetek,mert mindenki azt irja ami nekik jó!Köszönöm.
2009. ápr. 17. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk jó volt a Huggies, Pampers, Libero és Babylove is. Ha az árat is nézzük, akkor a Babylove a legolcsóbb és jó is. A többit csak akkor szoktuk venni, ha éppen akciós.
2009. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi a huggies mellett voltunk sokáig, de amióta sokat mocorog már a bébink, 5 hós, azóta nem annyira jó. Egyrészt kidörzsöli a pociját, meg oldalt a tépőzárnál miindig elcsúszik. Most a pampers active baby-t próbáltuk ez jobb most, bár ez meg a derekánál lehajlik. A Liberot ne ismerem még.
2009. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Penny-ben vegyél BABYTIME pelust. 44 db 2200 ft, és nem ázik át! Nekünk nagyon bevált.
2009. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
amiket eddig használtunk, az mind jó: Libero, Pampers, Babylove. A kedvencem a Libero, mert nagyon sokat bír (12 órát éjszaka), csak elég drága.
2009. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A libero kiváló, nagyon jó minőségű, bár a híg kakit nálunk még ez sem fogja meg, de nincs is az a pelenka, ami megtartaná. A Huggiest is szeretjük, a nagyobbik fiam 1 éves korától Babylove (DM márka) pelenkát használ, szerintem árban és minőségben nagyon jó. A Pamperst nem szeretem, mert abból aztán tényleg minden kifolyt, illetve ez az illatos változat nem tetszik.

Érdemes többféle pelenkából mintát kérni ismerősöktől, kipróbálni, s ha bevált, azt használni!

2009. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Mi nappalra liberót használunk és bevált. Éjszakára pedig pamperst.

2009. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk nappalra a Pampers active baby vált be, mert nagyon vékony és gumis a derekánál. Éjjelre vastagabbat használunk, Rossmann-os, Penny-s, Lidl-ös. 20 hós kislányom van.
2009. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Én általában tescos(lila)pelust szoktam venni.Nekünk bevált elég jó áron van és kibírja az éjszakát is.Voltam kint a bababörzén és ott vettem sima egyszerű eldobható pelust 2900ft/100db.Lehet,hogy ennél maradok ha budapesti vagy akkor érdemes kipróbálni www.pelenka.com Teljesen jó!

A liberóról csak annyit,hogy amennyivel drágább annyival nem jobb!Ja és a Dm-es is bevált nekünk!

2009. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A Liberó egyszerüen isteni nagyon szeretem, csak kegyetlenül drága!!

A Pampers nagyon vékony nekünk!!!

Mi most a Dm.ben vettünk Babylove-s pelust egész jó!

De ez se piskóta árban van!!

2 csomag akcióban 84 dr-bos volt 3500ft!!

üdv

2009. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Sztem a liberó a legjobb!!!a babylove sztem drágább!nézd meg a darabszámot és ha össze hasonlítod a hipermarketekbe,hogy mennyire jön ki meglepődsz,hogy borzalmas drága a dm.A tesós színes is kiváló,jó gumis talán ha már nagyon sokat mozog akkor rugalmasabb a liberó.nekünk a pampers borzalmas volt,mert nincs gumírozás a derekába.a huggies premium is nagyon jó de kicsit drágább.
2009. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!