Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piszok! Lehet valami baja a...

Piszok! Lehet valami baja a kisbabámnak, ha elviszem?

Figyelt kérdés

Nagymamám évek óta magatehetetlen beteg, nagynéném és családja gondozza az ottlakás fejében. Sajnos, nagyon piszkos, putris emberek, tiszta fertő, ahogy élnek. Amig nem voltam terhes, eljártam hozzájuk takarítani, hogy legalább a mamám szobája legyen rendben.

Kicsi fiamat szeretném megmutatni neki pár héten belül, de el merjem vinni ebbe a mocsokba?

Én tisztaságszerető nő vagyok, a baba mellett is rend és higiénia van nálunk, tényleg félek, hogy baja lesz a picinek, ha elviszem.


2011. aug. 26. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

A nagymama miatt vidd el.Gondolom nem fog a földön csuszni-mászni.Valamibe ültesd be,és ne érjen el semmit.

Ügyes vagy megoldod.

2011. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent a kosz? Ha csak port,rendetlenséget,piszkos járólapot,akkor elvinném,legfeljebb a hordozóban-pléden-kezedben lesz.

Ha a kosz rothadó ételmaradékot,állat ürüléket,netán ha nagymamád már nem szobatiszta akkor annak a nyomait jelenti,akkor azért elgondolkodnék. Bár szerintem akkor is elvinném ha az a tét hogy az imádott nagymama láthatja e még a dédunokáját. Esetleg menj el egy nappal hamarabb,babád bizd rá valakire és takarits ki.

2011. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, nagymama már nem szobatiszta, sokszor belenyúl a pelenkába is, és tudom, hogy nem fürdetik rendesen. Amikor egyedül mentem is nagyon nehéz volt ottmaradnom anélkül, hogy vita lett volna a mama ápolásából.

Szóval igen, megfogná biztosan. De annyira várta ezt a kis csöpp babát szegény... nagyon nagy dilemmában vagyok.

Esetleg ha a látogatás után rögtön áttörlöm gyerek kezét, arcát törlőkendővel, az használna valamit?

2011. aug. 26. 11:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá egyébként, hogy előtte kitakarítok, de pár óra alatt is sok minden történhet a mamával, ragadhat a kezére kajamaradék, ürülék stb. Ráadásul megfürdeti kész kabaré, mert úgy visít, ha víz éri, mintha ölnék...:((((
2011. aug. 26. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd el, de a hordozóba legyen végig a baba, ne add senki kezébe (mondd, h most kapott oltást, vagy akármi), és ne maraj többet fél óránál. Utána töröld át a baba szabad testrészeit, és te is moss kezet. nem lesz semmi baj.
2011. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így fogok tenni! :)
2011. aug. 26. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni DM ben biztosan ilyen anibac. kézfertőtlenitőt,amihez viz sem kell,csak szétkened a kézen,lefertőtleniti,majd elpárolog.Ezzel a mama kezét is lemoshatod,mielőtt megfogjja a gyereket.
2011. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!