Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babahordozó a leghossza...

Melyik babahordozó a leghosszabb, legnagyobb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezt a kérdést.

Kifejtenéd?

Melyik hordozóra gondolsz: kocsiba való? vagy kengurufélére?

2011. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem. A hordozóban nincs -szerintem- nagy méretbeli különbség. Talán a mózesekben annál inkább.
2011. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a graco nagyon szűk volt, a peg peregot viszont sokáig tudtuk használni,sokkal szélesebb.
2011. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Autóba köthető biztonsági babahordozóra gondolok. Úgy tudom hosszra és szélességre is van különbség az egyes márkák, típusok között. Azt szeretném tudni melyik a legnagyobb szélessésű és melyik a leghosszabb.
2011. aug. 26. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt giraffe club és römer is, a g.c. sokkal nagyobb volt. Viszont a römernek jobb a neve, sokkal biztonságosabb.

Miért akarod a legnagyobbat megvenni?

2011. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Concord ION. Nekünk ez van és szélesebb is és nagyobb is mint az átlag. Ismerősünknek van nagyobb babája és amikor hosszabb útra mentek ezt kérték kölcsön mert ebben kényelmesen elvolt a gyerkőc.
2011. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt vagy hat. Picikorában legjobban a Maxi Cosi vált be, de hamar kinőtte hosszban és vállban is. Volt Nania is, ez se jó sokáig, kilóg a lába. A Peg Perego is ilyen volt, Gracoból volt kb. 3, mindegyik más méretű, nem lehet általánosítani őket. A Graco Mosaichoz kapott kisebb volt, a Tour Deluxe közepes, a legnagyobb mind közül a Graco Spree hordozója volt, ezt 14 hónapos koráig használtuk (nyáron, télen nem fért volna el egyikben sem 7-8 hónapos kora után).


Nagyon sokat kínlódtunk, mert ugyan megvolt a következő ülés, a Concord Ultimax, de pl. ha bevásárolni megy az ember vagy bárhová, és a baba elalszik, nem jó ha föl kell ébreszteni, hordozóval sokkal egyszerűbb minden egy ideig.

2011. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!