Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Perego Pliko P3 babakocsir...

Peg Perego Pliko P3 babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem második babakocsinak, nagyon szereti a lányom. Nap közben még most is abban alszik, pedig már 20 hónapos. Sokáig ki tudjuk használni. Kényelmes, puha, könnyen irányítható. Tömegközlekedés nehézkes vele, nehéz a kocsi, de szerintem szuper. Nagyon szeretem, hogy a kupoláját több pozícióba is tehetem, gyakorlatilag sosem süt a babám szemébe a nap annak ellenére, hogy a tolókar nem fordítható át. Az alsó kosár nem túl nagy, inkább közepesnek mondanám, de meg szoktam tömni. Egyetlen "hibája", hogy az alsó kosár összecsukásnál néha becsípődik és emiatt van egy pici lyuk rajta. Úgy hallottam nem csak a miénk ilyen, több p3-nál is előfordult.
2011. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!