Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igazából nem akciósak az...

Igazából nem akciósak az akciós pelusok észrevettétek?

Figyelt kérdés
Nagyon alaposan szét kell néznem mostanába mert majdnem megjártam egy párszor, giga mega szuper nagy pelusok, ha akciósak is drágábbak, mint a kisebb nem akciós pelusok. Mostmár a darabárakat nézem és néha megdöbbenek.
2011. aug. 26. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, és nem csak a pelenkával van így.
2011. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mindig darab árat nézek teljesen mindegy h mennyi a csomag ára

az ált nem csap be :-))

2011. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, mindennel így van.., én már csak a darabárakat, kilós/liter/stb. árakat nézem: pelus, tápszer, bébiétel, mosószer, stb, mindennél.
2011. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem veszek a dm-ben liberót még kuponnal sem, amikor 37.-Ft/db áron kapok I. oszt. junior pelenkát...
2011. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is mindig darab árat nézek. :)Pospsitörlőnél, darabos dolgoknál is.

Nekem legjobban még mindig a dm jön be, mert a kuponokkal sokkal kevesebb, mint máshol. A faluban egy köpésre van ez az üzlet, a hiper-szuper-mega-giga-akciós pelusért pedig el kell menni valamelyik nagyáruházba, ami benzin, tehát már ráfizetés. Egyébként ritkán van mondjuk fizetésnap körül a nagy pelusakció. Hónap végén csak végszükség esetén veszek pelenkát. :)

2011. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyne! Mindig egységárat nézek(/db, kg, l, stb..), hálás is vagyok annak aki kitalálta, hogy rá kell írni az árcédulákra .Igaz, mindig ezt tüntetik fel a legkisebb betűkkel!:) Így számolgatni sem kell! De sajnos az esetek legalább 70%-ban az akciós, mega-giga kiszerelések (legyen az pelus, törlő, kóla...) drágábban jönnek ki. Ezt főleg a Tescoban és a Coraban vettem észre.
2011. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak még azzal kell vigyázni nem amikor az "egység" nem egységes. láttam ilyet is az egyik db-ra volt a másik méterre, így megint nem lehet összehasonlítani
2011. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se nézem soha, hogy a csomag ára mennyi, csak a db árat, hogy az mennyi. 36ft felett még nem nagyon vettem pelenkát, és nem tesco gazdaságost vásárolok. Pampers, Huggies, Baby Love, mindig nézem, hol van akció. Most dm-ben vettem utoljára Huggies midit, 36ft/db volt akciósan és kuponnal 30ft-ra jött ki két csomag esetén.
2011. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szintén db/kg/l árat nézek. :)

Becsapósak ám, figyelni kell!

2011. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!