Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja? Fáj a pocija?

Mi lehet a baja? Fáj a pocija?

Figyelt kérdés
Babám két és fél hetes. Szépen szopizik, van is elég tejem, szépen gyarapszik. A gond az, hogy gyakran erölködik, huzogatja a lábát és sír. Szerintem nehezen kakil. Ez csak pár napja van, régebben három nagy adag kaki is volt naponta. Most egy is nehezen jön össze neki. Nagyon szenved szerintem. Úgy sajnálom, mit lehetne tenni?
2009. ápr. 17. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos h a pocakja fáj...:(:(tornáztatni kell a kis lábát mikor látod h kínlódik-fogod a térdecskéit és tologatod a pocakjához!Hátha össze jön is,v simized neki a pocakját,esetleg tedd hasra,v melegítsed neki!Azért nem ajánlok is szereket amiket hasfájós babáknál szoktak mert lehet h tényleg a kakai az ami kínozza!Meg figyelj oda miket eszel!ÉS ha szorulásos lesz-ne adj Isten-akkor a dokitól kérj esetleg vmi szert amivel könnyíthestz rajta!

Sok sikert!

2009. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Espumisant probáld ki,vény nélköl van kb.800 forint.Most is azt adom neki,1 éves.8 naposan kezdtük el,dokinö tanácsára.Hasfájos volt.
2009. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok:ha már szer akkor megprbálhatod a Gripe Watert,b az infacolt is,de szerintem a gripe water nagyon jóóóóóó!
2009. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!