Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A két hetes fiam egyik orrjára...

A két hetes fiam egyik orrjárata szűkebb és ez az orr minden nap megtelik. Nagyon kínlódik vele, és ha nem tudja kitüsszenteni, akkor orrszívóval szoktam könnyíteni rajta. Tényleg ártok vele hosszabb távon?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondja, hogy ne legyen a napi rutin része az orrszívás, mert a nyálkahártyát ingerlem vele.De akkor mit tehetnék?
2009. ápr. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a tengervízes spray-t.
2009. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sóoldatot szoktam cseppenteni, de nem mindig vezet eredményre..:(
2009. ápr. 17. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk így,hidd el,ahogy nő jobb lesz,és kinövi.Én sokat használtam a kis kézi orrszívót,kis múanyagost,előtte pedig Sterimart.Amit napi 3x lehet,ezt még elviseli az orrnyálkahártya.Ki kell tisztitani,hogy kapjon levegőt,és ne legyen nagyobb baj felfelé.

Most 9 hós,nagyon ritkán kell használnom,igazából mondhatom hogy kinőtte.Kitartás,és ha kell,használd.

2009. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!!!
2009. ápr. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!