Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extrém fogzás? Vagy ez normális?

Extrém fogzás? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Kicsi fiam másfél éves múlt, a 4 utolsó rágófoga jön, de azt sem engedi, hogy megnézzem, hol tart. Hisztérikusan sír és látszik rajta, hogy rettenetesen szenved, fél órákat alszik és néha úgy sír, hogy meg sem tudom nyugtatni. Már a létező összes módszert kipróbáltuk: chamomilla, nurofen, dentinox, dologél, fagyasztóba tett cumi, de semmi, nurofennel is addig jó, amíg hat, de azt sem adhatom állandóan, akkor kap, ha már minden kötél szakad.
2011. aug. 27. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj a déli és az esti alvás előtt Viburcol kúpot adni, az enyém attól mindig nyugodtabban pihen. Nálunk a szemfogaknál volt hasonló, tüdőgyulladás lett a vége....
2011. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, voltunk a gyerekügyeleten, miután egy egy egész éjszakán keresztül üvöltött torkaszakadtából, aftát találtak a szájában, arra kaptunk ecsetelőt, meg Cataflam cseppeket, most nyugodt volt az éjszakánk, 12 órát aludt egyfolytában. Én is úgy tudtam, hogy a szemfogak a legdurvábbak, de ezek az utolsó rágófogak kikészítik!
2011. aug. 28. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!