Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatti étvágytalanság...

Fogzás miatti étvágytalanság ilyen szinten normális?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos a fiam, jön a foga, sokat sír emiatt, és egyre kevesebbet eszik. Már 1 hónapja nem kérte növelni (napi 800-900), de 1 hete a napi 700-at is könyörgöm belé. Sokszor kihagy etetéseket. Mit tegyek?
2011. aug. 3. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és volt olyan időszaka 3 hónaposan, hogy a napi 1000-et is követelte. Látom, hogy éhes, mert kap a cumisüveg után, de amint az ínyéhez ér, elkezd sírni. Aztán meg azért sír, mert éhes.
2011. aug. 3. 12:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém nem sír, csak folyton folyik a nyála, kikezdte a pofiját, hiába törölgetem.

Az eddigi 150-180 ml helyett örülök, ha 120 ml lemegy. A kanalas kaját kihányja. Kipirosodott a popsija, Sudocream-el kenem, de nem múlik. Holnap megmutatom a gyerekorvosnak. :(

2011. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi már voltunk dokinál, és azt kaptam, hogy ez ilyen, túl kell élni.

Én elvileg nem adhatnék neki még mást, bár csak tápszeres, de tejallergiás, ezért javasolt az óvatos hozzátáplálás, de kóstolt már almát, őszit, répát, úgyhogy most adtam neki répát, azt nagyon szereti. Ha nem lesz baja, holnaptól azt kap ebédre, mert ez engem rohadtul idegesít, hiába mondják, hogy nem fog éhen halni. Látom, hogy éhes. :(

Hát kitartást sorstárs.

2011. aug. 3. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is kóstolta már ezeket, eddig szépen kanalazott is, de hétfőn a kedvence, a sütőtök jött vissza. :(

Azóta óvatosabban adok neki bármilyen kanalast.

A pofija miatt akarom levinni, mert a "csodakrémek" nem segítenek, hátha tud valamit rá mondani a dokinéni. Addig kamillával törölgetem.

2011. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!