Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Correia vezeteknevhez milyen...

Correia vezeteknevhez milyen lanynev illik?

Figyelt kérdés
Nemzetkozi nevet szeretnek, mert mint a nevbol is latszik, a parom kulfoldi. A nevek sorrendje ugy lesz, hogy elobb keresztnev, aztan vezeteknev. En tettem fel az ingrides kerdest, egyelore ezt a tervet jegeltem, a kornyezetemben csak nekem tetszik az Ingrid, es az ellenervek eleg meggyozoek. Ugyhogy javaslatokat varok! :)
2009. ápr. 17. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sofie vagy magyarul Zsofi

De jo a Petra is, esetleg az Ewa (Eva)

Nekunk Marcell-unk van, es mi is vegyes hazassagban elunk, ezt kulfoldon is es otthon is jol tudjuk hasznalni.

2009. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Natali:)
2009. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Leila. Manuela ?


Nekem ezek nagyon tetszenek és sztem jól hangzik ahogy rímel a vezetéknevetekkel.

2009. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg az jutott eszembe, hogy mindenkepp vegyel vagy konyvtarban, neten nezzel kinti neveket, amiket Magyarorszagon is tudtok problema nelkul hasznalni.

De fiu nevre is gondoljatok, mert volt hogy tevedett mar az orvos!

2009. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A Szofi tényleg nagyon szép, de szerintem illik még az Anita is, sok országban használják.
2009. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia elolvastam az Ingrides kérdést is az előbb.

Nekem mindig tezsett az Ingrid, és vicces, hogy más is írta a mesét, mert nekem az Ingrid volt a kedvencem a Nils Holgersonból!! :)


Ez a Correia valami latinos név, ugye?

Csak mert nekem a Kármen nagy favoritom ezer éve, bár lehet, hogy a két "ká" sok együtt?


Nekem a becézés sose volt szempont a névadásnál, úgyhogy emiatt ne mondj le az Ingridről, ha tetszik! :)

2009. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

pedig az Ingrid nagyon tetszett nekem így együtt :(

akkor mondjuk Miranda, Viktória/Victoria, Natasa ?

2009. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

hát szerintem ezek (is):

Carolina

Leila

(u.i.:ezek filmből vett, eredetileg nem magyar nevek!)

2009. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Igen, a Correia portugal vezeteknev, a parom felig portugal, felig mozambiki.


Van mar 2 kisfiunk, 3 eves ikrek, Gustavo es David. Nagyon szeretnenk, ha lany lenne, s erre minden eselyunk megvan, de igaza van a kedves valaszolonak, aki irta, hogy az orvos tevedhet, ugyhogy fogunk keresni tartalekba fiunevet is. :)


Olyan nevet szeretnek, amit barhova visz minket a sors, gond nelkul tud majd hasznalni. Most Mozambikban elunk, de szeretnenk meg iden Europaba koltozni. Eltunk Magyarorszagon is, onnan sajnos kineztek a ferjemet a borszine miatt (pedig "csak" felver), igy oda nem szivesen megyunk vissza, de ki tudja meg, ezert szeretnek valami alkalmazkodo nevet. :)

2009. ápr. 17. 22:14
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a Viki nev akkor az is mehet, nemzetkozi. Amely, Johanna, Angelika, Hanna...stb. szerintem sok nev van amit kulfoldon is es Magyaro. is hasznalnak mar!:)
2009. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!