Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltetek, hogy baj történik?

Nem féltetek, hogy baj történik?

Figyelt kérdés
A kisfiam fel állt a kiságyában.És nagyon félek,hogy beveri a fejét..Nem tudok mindig ott lenni mellette,házimunka főzés stb..
2011. aug. 28. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

miért nem tudsz mellette lenni mindig? a házimunka miatt? vidd magaddal, nem zárja ki egymást a kettő, van járóka, legyen bababiztos a lakás amennyire lehet és akkor tudod csinálni a dolgod és a babád sincs egyedül.


a fejét meg be fogja ütni, nem is kevésszer sajnos, de majd abból megtanul helyesen esni

2011. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

inkább most essen, és tanulja meg hogyan kell, minél ügyesebben, mint h félted, óvod, ne essen, nem is fog, és később ha nagyobb lesz nagyobbat esik, és akkor baj is lehet. 14 hós fiam számtalanszor esett, ma már a fenekére, kezére... esik nem a fejére, nem is történt soha semmi baja (eddig).

én mindig mindenhova vittem magammal. konyhát feltörtöltem, csüccs a földre, játékot neki, és velem volt, ugyanez a szobában is... mert ha belegondolok, h szegény gyereket berakom a kiságyba mert én főzök, ő addig ott egyedül, magányosan...

így valamilyen szinten szerintem "önállóságot" is tanul. látja h anyának dolga van, nem érek mindig rá az ő kis popóját fogdosni, dédelgetni. teljesen jól elvan egyedül is, manapság már fogja magát ha kint vagyunk bemegy egyedül a szobájába, konyhába utánnam jön, vissza ha unatkozik. most is bent van a szobájában és jáccik, ezért jöttem picit gépezni :)

2011. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár nap alatt meg fog tanulni szabályosan elesni, és akkor nem fogja állandóan beverni magát.

Addig is legyél mindig mellette.

És készülj fel, hogy jön a java, feláll, majd elkezd járni, aztán majd felmászik mindenhova... lesznek olyan napok, hogy többször is be fogja ütni magát.

2011. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van,együtt érzek veled!Kisfiam 2 hete állt fel először és azóta csak ezt gyakorolja.Első pár napban hatalmasat esett mindig hátra és beverte a fejét :(Azóta mindig mellette vagyok.Én is féltem,de már sokkal ügyesebb,ha elesik akkor popsira esik.A barátnőim azt mondják idővel megszokom az eséseket és nem fogok ennyire rettegni.

Amit még mi csináltunk az az,hogy ahol folyton feláll/ágy,fotel,asztal/ azt körbetettük takarókkal pokrócokkal és így ha esik puhára esik.

2011. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden babával így van, pár nap és megtanul esni, lehuppanni. És lehet hogy be fogja verni a kobakját, ez akkor is megtörténhet ha elindul, és még cifrább is. A lányom is esett párat, és most az ikrek is. 1 évesek, már megállnak egyedül, lépni még nem mernek, de látom előre, hogy lesznek még kék-zöld foltok, mert nagyon merészek.
2011. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!