Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházi Anyukák! Hová...

Nyíregyházi Anyukák! Hová jártok a gyerekeitekkel, hogy más gyerekekkel is játszhassanak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát drágám, sehova, mert nincs sehol semmi értelmes hely. Esetleg a sóstói játszótér, de nekem minden bajom van már az anyukáktól, úgyhogy a férjem viszi ki általában a gyereket.
2011. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen idős a gyermeked. Az enyém most 2 és fél éves. Az univerzum mögött a körte utcában van egy jó játszóház, a neve nem jut eszembe, pedig már rengetegszer voltunk ott. Most nyáron nem jártunk, hogy inkább levegőn legyen. A földszinten egy edzőterem van, a játszóház pedig fent az emeleten. Ez olyan 3-4 éves korig jó, 1 évestől már vannak ott gyerekek. Mindenki szülővel. Csak ajánlani tudom.
2011. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16 hónapos. Azt vettem észre, hogy szeretne közeledni a gyerekekhez, de nem tudja hogyan kell és mit kezdjen velük. Szívesen játszana is, de általában nem vagyunk annyi ideig ezeken a helyeken, hogy kialakuljon bármi.

Mi közel lakunk Nyíregyhez, mert nálunk semmi nincs, de szívesen beviszem, ha van jó hely.

A Körte utcán majd szétnézek.

Egyébként Én nem akarok más Anyukákkal osztani-szorozni, Csak a gyerekemnek szeretnék gyerekes programot.

2011. szept. 2. 21:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy működik a rendszer a Körte utcán? Akkor megyünk, amikor akarunk, vagy be kell jelentkezni? Mennyibe kerül egy óra?
2011. szept. 2. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!