Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák amikor betegek vagytok...

Anyukák amikor betegek vagytok és egyedül vagytok otthon babátokkal/gyerekeitekkel (mert apa dolgozik) hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nehezen!:(

De össze kell szednem magam a 16 hónapos örökmozgó mellett.

Most épp 39,2-őt mértem 10 perce,tüdőgyulladásom van.

2011. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Eddig egyszer voltam beteg szerencsére, de akkor nem voltam képes egyedül ellátni a kislányomat. Pont tőle kaptam el a hányás-hasmenés vírust, de engem jobban megviselt. Ő 1-2 alkalommal hányt, én meg 10 percenként. A nap végére már fel sem tudtam kelni. Így a férjem vett ki szabit, és itthon maradt, különben nem ment volna.
2011. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Akkor leginkább fekszem és ha valami van,akkor odavonszolom magam és megcsinálom. takarítás meg főzés ilyenkor elmarad, de jó esetben azért 1-2 napnál tovább nem vagyok lázas és ha nem vagyok az, akkor már tudom csinálni a dolgom. 39.2-vel nem is tudom, írni, hogy tudsz. Inkább feküdj le az ágyba. JObbulást neked
2011. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Tavaly volt egy olyan csúnya torokgyulladásom, hogy a háziorvos azt mondta, hogy ilyet még nem látott. Akkor költöztünk és ott volt a két éves gyerkőc.

Hát nem tudom, hogy hogy éltem túl.


Most már könnyebb, mert napközben oviban van, este meg engem "gyógyít", meg mesét néz és közben a szobájában játszik, esetleg átküldöm a barátnőmhöz és gyerekeihez a szomszédba, de ez a végső megoldás.


De hál isten ritkán vagyok beteg.

2011. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

annyira beteg még nem voltam :-)


max hamarabb fekszem le és délben alszom a gyerekekkel együtt

2011. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jobbulást Neked első! :(
2011. okt. 26. 12:22
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

1.vagyok Köszönöm! :)

A gyerkőc is beteg:(,így mivel Ő a fontosabb,rá összpontosítok nem a magam bajára.

Fekszem a kanapén ,géppel az ölembe.De mivel Ő (szerencsére) nincs olyan rosszul,így ha hív mennem kell.Pizzát rendeltünk,főzni nem volt erőm.Apa este fél 9-kor ér haza.De már nagyon várom...holnap,holnapután szabad lesz...remélem hamar helyrejövök.

2011. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Én most lábalok ki. annyira beteg voltam a múlthéten, majdnem megfulladtam úgy köhögtem, fájt minden porcikám, lázas voltam. És ezt tetézte, hogy a 2 és a 4 éves gyerekem ugyanúgy betegen volt itthon. Elkapuk egymástól pillanat alatt. Ráadásul a kicsivel küzdeni kell minden gyógyszerezésnél, orrszívásnál, miközben úgy éreztem menten meghalok. Na elég embert próbáló volt :(És még főznöm is kellett, hisz enni csak kell.
2011. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én születése óta nem tudok a trombózis miatti fájdalmamból kijönni. Olyan, mint egy lávafolyam a lábamban. Fél éve. De szét ment az erem, 3 hétig kórház, 1 hét segítség majd egyedül. Most lesz 6 hós a kisfiam és a trombózisom. Apa 2 hónapja geribc sérvvel kínlódik, itthon csak feküdni tud. Nem tudom, hogy bírom, de nagy úr a muszáj. Vannak kijelölt algopirines éjszakáim, mert ilyenkor nagyon zsibbad a lábam és hát aludni csak kell néha. De sokszor nem megy a fájdalomtól. Gyerkőc alszik éjjel 2 hónapos kora óta 10-12 órát hála Istennek.
2012. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2012 02 02-nek lehet a legnehezebb. Trombózisos lábbal egy kicsi után futkosni... És ez a betegség bizony nem 1 hétig tart. :-(
2014. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!