Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idö alatt és hogy hat...

Mennyi idö alatt és hogy hat a gripe water?

Figyelt kérdés
Tegnap dél ota adom 5.5hos babámnak de még nem igazán vettem észre javulást:(
2009. ápr. 18. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
mire adtad, hasfájásra??
2009. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen mert szélgörcsökkel küszködünk 3 hetes kora ota tápszeres
2009. ápr. 18. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

hát már hatnia kellett volna...espumisan cseppet próbálj neki adni, vagy infacolt, de espumisan már jobb ilyen korban.

ha meg hashajtást akarsz kicsit akkor a hippnek a bio sárgabarckleve nagyon jó.-első voltam

2009. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehet megprobálom az infacolt mert az espumisan nem vált be
2009. ápr. 18. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában fél órán belül hat, 1 teáskanállal adtam a babámnak kezdetben minden evés után (a felét úgyis kiköpte) megelőzés képpen. Ma már csak a délutáni evéseknél kap. Nekünk ez vált be a legjobban, az infacolt is próbáltam, de mintha megfogta volna a kis hasát, szenvedett a nem kakilástól, a gripe watertől napi 3x van széklete.
2009. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tápszert nem próbáltatok váltani? Nekünk bevált a gripe water, 3hós korára elmúlt a pocakfájás, igaz addigra a 3. fajta tápszernél tartottunk.
2009. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!