Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba elérte a következő...

Ha a baba elérte a következő pelusméret alsó határát, akkor váltatok arra? Mikortól használtok 4-es pelust?

Figyelt kérdés
Kislányom 7,5 kiló, combos, pocakos, majdnem 4 hónapos. A 3-as méret még épphogy jó, de sokszor látom a combiján a gumirozás nyomait. Vegyek már 4-es méretet?
2011. aug. 29. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha kell akkor vegyél,nem baj ha még nem érte el a mérethatárt,általában ott vannak átfedések a 3as felső és a 4es alsó határa között.
2011. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél, és próbáld rá! Kárba veszni ne fog, ha még nagy lenne rá, hiszen előbb-utóbb csak belenő.

De ha már a nyomja a combját, akkor szerintem nagyobb kell neki!

Mi később váltottunk 4-esre, lányom kb. 7 hónapos korában, de ő vékony baba. Akkor volt kb. 7,5 kg.

2011. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen minden kérdésre, én is így tettem a combis-popsis fiammal.
2011. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6 kilósan már a 7 kilótól való pelust használtuk (4-est). Mindkét gyerekemnél.
2011. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 6,85 kg volt, mikor 4-esre váltottunk, pedig az elvileg 9 kg-ig jó, de mivel combos kislány, mindig kifolyt a cucc belőle.A 4-es viszont remekül passzol és nincs baleset.

Mi Huggies Premiumot használunk, ez amúgy is szűkebb, de pl amikor ebből már kellett a 4-es, akkor a Tesco zöld csomagos pelusából a 3-as még elég volt, az más szabású és ugyanolyan jó, ha nem jobb!

2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányom most 7 hónapos, és most váltottunk 4-es méretre. Amúgy a lánykám 7,5 kiló. Nálunk is szűkös volt már a 3-as méret. Ma fogyott el az utolsó darab, mert napközben néha még azt adtam rá, hogy ne kelljen kidobni :)
2011. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Du megyünk vásárolni, akkor már 4-est veszek. Remélem jó lesz. 3-as is van még 1 zacskó, azt már elhasználjuk.
2011. aug. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!