Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hasfájása ellen milyen...

A baba hasfájása ellen milyen teát használtok? A baba issza, vagy ti?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Mecsek bébit, vagy Babamosoly teát itattam vele. De a Babamosoly nekünk jobban bevált.
2011. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a Mecsek baby teától még jobban görcsölt szegénykém, így megpróbáltam én inni, na akkor talán kicsit jobb volt. Persze szopott a baba, így átment a tejbe :-) Amúgy a végleges megoldást az idő jelentette, lényeges javulást semmilyen szerrel sem tudtunk elérni, pedig mi már a papaverines gyógyszertári keveréket is kipróbáltuk :-(
2011. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után műlik el magától?
2011. okt. 11. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem leszek túl biztató, sajnos nálunk egyik tea sem vált be, mindegy hogy a lányomnak adtam, vagy én ittam bármit is. A teákon kívül mást is adtunk neki, próbálkoztunk mindennel. Az Infacol enyhített rajta néha, de igazi megoldás nem volt.

Ő nagyon sokáig, 6-7 hónapos koráig volt hasfájós (vártam a 3 hónapos határt, hátha akkor elmúlik nála, de sajnos nem - dokiknál is voltunk többször, mert iszonyatosan ordított szegény napi tizenórákat, de szerencsére nem volt más egészségügyi baja, viszont ez a hasfájás nagyon kemény volt...).

Akkortól javult a helyzet, amikor már nem csak anyatejen élt, és hát gondolom idővel "kinőtte".

Ezt most túl kell élni. Kitartást!

2011. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk sem vált be egyik tea sem..:-((Mecsek babytől hasmenése volt,a sima édesköménytől meg csak durvult a hasfájása..

Teán kívül nem használsz valamit a hasfájásra??pl infacol,espumisan..Mekkora a baba??

2011. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
homeos bogyókat próbáltam ki eddig, meg a gripe watert épp most. Háát ez talán hatásos.
2011. okt. 12. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
10.20as vagyok..Mi is próbáltunk már mindent..ha a gripe water nem válna be,ajánlani tudom az infacolt...mekkora a baba??
2011. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5. hetes
2011. okt. 12. 14:58
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
ez milyen kérdés ha a babának fáj a hasa nyilván ő issza ha én iszom akkor neki még ugyanúgy fog fájni a hasa
2011. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Anyatejjel kerül át a babához!!!
2011. nov. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!