Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépre rá van írva, hogy...

A tejpépre rá van írva, hogy felbontás után 3 héten belül használjuk fel. Ha ennél többet áll felbontva, de befőttes gumival visszazárva, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában ezek a csomagok légmentesen vannak zárva vagy pedig speciális gázokkal vannak zárva.

Ha egyszer felnyitod és levegőt kap, akkor a levegőben levő anyagok (spórák stb) rontják a minőségét és rohasztják gyakorlatilag.

Ugyanolyan mintha nem fednéd vissza.

2011. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van amikor nem fogy el 3 hét alatt, semmit nem vettünk észre sem az állagán, sem a babán.
2011. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt, hogy összeállt, megkeményedett. A babám nem igazán szerette egyiket sem, így sokat kidobtam. Ezt tapasztaltam vele kapcsolatban.
2011. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez ami már van egy ideje, nem csomósodott be, és a szaga, íze sem változott. Tápszer sűrítésére gondoltam felhasználni, mert magában nem ízlik a bébinek, de hátha úgy lemegy és ad egy kis plusz energiát. (Megkostóltam, nem is csoda :) ez a banán aroma borzasztó...)
2011. aug. 30. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem erre a dokinknál, csak a Sinlac miatt. Azt mondta, ha vissza van rendesen zárva (pld.fűszercsipesszel), ha nem nyúlkálunk bele vizes kanállal, akkor semmi baja nem lesz. Adjam Neki nyugodtan. És hogy a 3hét csak irányadó, nem kell olyan komolyan venni.
2011. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kikevertem egy picit, semmiben nem változott, ugyanolyan erős "műbanán" íze volt, de nem romlott el. Tápszerrel viszont kifejezetten jó volt, bébi is örömmel fogadta, és rajta sem vettem észre semmi rendkívülit. Gondoltam leírom, hátha valakinek még jól jön.
2011. aug. 30. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!