Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos kislanyomnak adhatok...

9 honapos kislanyomnak adhatok barany agyvelot? Allitolag nagyon egeszseges.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nahát érdekes kérdés...

Érdekes kérdés,erre és is várom a válaszokat.

2009. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

1.vagyok.Szerintem igen,mert emlékszem anyukám mesélte,hogy mi kaptunk amikor pici babák voltunk.(most jutott eszembe),és nem lett semmi bajunk tőle...

Probáld meg,de csak kicsiben...

2009. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Juj, én nem mernék neki adni.. (eszembe jutott a marhák szivacsos agyvelő sorvadása).. de ez azért ne befolyásoljon! :)
2009. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Te is megeszed a bárány agyvelőt???? Mert ha jóizűen elfogyasztod, adjad nyugodtan. Bár nem tudom , hogy belsőség lévén mitől egészséges az agyvelő és ettől mennyivel lesz szinesebb a táplálkozása egy kilenchósnak....
2009. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
hát!? sok felnött se evett még ilyet . De ha te bárányok közelében élsz ( gondolom nem a corába veszed)akkor a pásztoroktol elöbb kapsz pontos választ.
2009. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Bárány agyvelő... Hmmm. Nagyon guszta!

Te hogyan készíted el?


Azt hiszem, magamtól sosem jutna eszembe, hogy ilyen táplálékot adjak egy 9 hós babának, de a nagyobb gyerekeimnek sem....

2009. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Az isten szerelmére! Nincs más értelmes kajád otthon?!


Egyébként egy könyvben, sem pedig táblázatba nem olvastam, hogy lehetne ilyet adni. A sushi is egészséges meg egy pohár vörösbor , mégsem adjuk a gyereknek...

2009. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Most ne haragudj, de hogy jut ilyen eszedbe? Amikor mindenki a fozeleket, gyumolcsot KOSTOLTATJA a kicsivel, ilyen felnotteknek is kulonleges etelt akarsz adni a kicsidnek.

Szerintem 1 eves kora utan adjal inkabb csak neki, elobb semmikepp se!

Utana igazabol mar ehetnek a babat mindent.

Arabok esznek ilyen kulonleges finomsagot, vagy melyik nep?

2009. ápr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Úgy látom itt még senki nem evett velőt! Pedig én nagyon szeretem és nagyon finom is. Mi baja lehetne tőle a babának? Szerintem nyugodtan adhatsz neki belőle.

Egészségetekre!!!

8 hós baba anyukája

2009. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a nemleges válaszokat mind Pesti anyukák írták. Ti még nem etettek velőt? Mi az hogy arab nép eszi? Pedig sokan esszük mi magyarok is. És egy nagyon finom étel!
2009. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!