Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ötlet saját...

Szerintetek jó ötlet saját készítésű babakonyhát ajándékoznom kislányomnak karácsonyra, aki akkor tölti a 17 hónapot?

Figyelt kérdés
Az az ötletem támadt, hogy kartondobozokból készítek neki babakonyhát. Már ki is gondoltam, hogyan valósíthatnám meg. Párom annyi kartondobozt hoz a gyárból, amennyit akar. Kiegészítésképpen meg veszek majd edényeket, műanyag ételt.
2011. okt. 30. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem :( bocs.

17 hónaposnak még túl könnyű a kartondoboz, kicsit rádől és összedől :/ osb lappal vagy bútorlappal nem tudod megerősíteni? mert akkor jó lenne :) vagy valami erősebb anyag, kartondobozzal az a baj, hogy ha 3-4-et össze is ragasztasz se elég erős, azt majd 4-5 évesen lehet jó amikor már vigyázni is tud rá :)

2011. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet, erre nem is gondoltam, csak spórolni akartam, olyan komolyabbat akarnék neki. Általában ezek 50cm magasak, így már ő is símán eléri.
2011. okt. 30. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Fából is megpróbálhatnád. Apósom csinált ilyet az unokáknak, és odáig vannak érte.
2011. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem jó,mert pl kisfiam 20 hósan dobozszétszedő bajnok,meg mindent szétszedő.Sokat dolgozol vele,a kicsid meg szétszedi...szerintem még nem tudja célnak használni.Bár megpróbálni meglehet,de nem lesz tartós az tuti!
2011. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Három perc alatt romba fog dőlni. Nekitámaszkodik és szét is szakad az egész. :(
2011. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban még nincs konkrét szerepjáték, felesleges hozzá eszközt készíteni, nem fogja lekötni.
2011. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!