Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Sajnos elfogyott a...

SOS! Sajnos elfogyott a tápszer, tejet adhatok 11 hónapos fiamnak estére?

Figyelt kérdés
210 ml vízhez szoktam 7 kanál(tápszeres)tápszert adni,de időközben elfogyott,csak 4 kanállal volt.Önthetek hozzá 1,5%-os tejet?Ha igen mennyit?
2011. aug. 30. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább ne így kezd a tej hozzászoktatásához. Add neki a maradék tápszert, meg vacsiztasd jól meg, ha szomjas, akkor csinélj neki teát. Ebbe kivételesen rakj egy kis cukrot, amíg nincs újabb tápszer.
2011. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rendes tejet is adhatsz neki,de előtte vacsorára adj valami laktatót.Vajas kenyeret stb.
2011. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Állítólag 3 év alatt tejet nem jó adni, majd idővel sajtot stb. tejterméket lehet.

11 hónapos, tehát adjál neki mást bébiételt a 4 kanalas tejadag mellé.

2011. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne éjszakára kezd el a tejjel ismerkedést,ha eddig nem ivott!!

Valami más legyen a vacsi,krumpli, répa.

2011. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a 4 kanál tápszert keverd be és turmixolj hozzá 1 barackot,rögtön lesz 210ml itókája és mégsem nem tejet adsz.
2011. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tejpépet nem eszik?
2011. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na mit csináltál? Pont mi jártunk igy tegnap,11 hűnapos a lányom. Megitta a tejet. Még él. :-)
2011. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Már megbocsáss.. De ha látod,hogy ürül a doboz,miért nem íratsz ki a dokival? Ez a gyerek kajája..
2011. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss,de te voltál már annyira padlón anyagilag h 1 doboz tápszert nem tudtál venni?Képzeld,el hogy holnap lesz nálunk fizetés.....én meg reméltem h kihúzzuk addig,de sajna nem.szégyelld magad az áskálódásod miatt.sose voltunk ennyire megszorulva anyagilag,most sajnos igy jött össze.Elég baj ez nekem,nem kell még a te okoskodásod.


Amúgy adtam neki 100ml tejet,vízzel hígítva.Észre sem vette a változást.Eddig minden ok.

2011. aug. 30. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom ha megbántottalak,nem állt szándékomban. Az meg nem volt kiírva,h fizu előtt vagytok. Nekem is van két gyerekem és tudom milyen sz.r,ha elfogy a hó végére a lóvé. ezt nem írtad le, és így úgy tűnt mintha nem figyeltél volna ...Őszintén kérek bocsánatot, nem vagyok rosszindulatú nőszemély. Tényleg nem akartalak bántani!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!