Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ajánlják légzésfigye...

Miért nem ajánlják légzésfigyelőbe a feltölthető elemeket/aksikat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk órák alatt lemerült! Én csak erre tudok gondolni.
2011. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 krisztivan ***** válasza:
Azért mert sokkal nagyobb "energiát" ad le-vesz föl mint a hagyományos elem és ezt a nagy ingadozást nem bírja el a légzésfigyelő és elromlik tőle.Hát nem leszek fizikus de én ezt a magyarázatot értettem meg.
2011. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi vettünk 2500Ft-ért 7.5V-os adaptert, az van bedugva. Költhetnénk elemre a fél vagyont,ha nem így lenne. :)
2011. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi mindig feltölthetős elemet hasznááltunk bele,most olvasom először hogy nem ajánlják..
2011. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért váltottunk a hálózatról elemesre, mert azt mondják bajt okozhat a bébinek az áramról használt elektromágneses mező, hullám, ellektromosság,szóval veszélyes, mert a bioritmusukba beavatkozhat,és ami miatt az ember használja a légzésfigyelőt, esetleg pont azzal idézheti elő.Ezért van az, mondják, hogy a mama mellett nem történnek meg ezek a bajok, mert átveszi a baba az ő bioritmusát, légzése,pulzusa hat rá, azonban a mamával való fekvés meg azért nem ajánlott mert balesetet okozhat (megnyomás, takaró, túlhevülés stb.) Szóval nekünk olyan légzésfigyelőnk van ami elemről is megy, meg hálózatról is,de az elem egy nap alatt lemerül, ezért gondoltunk a tölthetőre, de az még hamarabb lemerül és valamiért nem is ajánlják. Valószínű már értem a válaszokból,miért. Megpróbálunk olcsón elemet vásárolni, mert a miénkbe 4 db kell, tartós, és ezt nem lehet bírni pénzzel. Jól kitalálták. Ezért akartuk a feltöltőst, de az meg egy éjszakát nem bír ki, ami nem lenne gond, legfeljebb cseréljük, de ha nem annyira ajánlott, akkor csak végső megoldás lesz, mint a hálózat.

Köszi a válaszokat.

2011. aug. 31. 08:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen elemet használtok,de mi kb 2 hónapig használtuk az elemet,majd újratöltöttük.Varta és energizer elemeket,semmi gond nincs velük.És nappal is ha aludt be volt kapcsolva a figyelő.
2011. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve aksit használunk ,de az égvilágon semmi baja!!!Most hallom ezt először!
2011. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi sem tudtuk, a baba elsősegély tanfolyamon mondták nemrég. Szerencsére ezek ritka dolgok, de azért bárkivel megeshet. Eddig mi is hálózatról működtettük. Nálunk azért az is fennáll, hogy az ágyában nagyon rosszul alszik. Hogy tényleg ettől -e, persze nem tudjuk, de inkább óvatosabbak leszünk. a kórházakban is elemest használnak.
2011. aug. 31. 09:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Angelcare 301-esünk van, sony tartóssal próbáltuk eddig, 1 éjjel és egy nappal (akkor alig volt bekapcsolva), amit kibírt a 4 elem. Lehet, hogy a készülék rossz?
2011. aug. 31. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem jól van feltöltve az elem.
2011. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!