Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétfőn visszük a kisfiamat...

Hétfőn visszük a kisfiamat Budapestre szivműtétre! Nagyon el vagyok keseredve! Nem volt esetleg valamelyikötök babája az Országos Kardiologiai Intézetben műtve? Vagy ha valaki b. mit tud hozzászolni szivesen veszem!

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. aug. 31. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolni fogok rátok hétfőn, elmondok egy imát is a kisfiadért. Kitartást neked, remélem minden a legnagyobb rendben lesz.


Unokatesóm kislánya fordítottan bekötött szíverekkel született (nem tudták előre), azonnal műtötték, minden műtétet jól vett és most 6 hónapos, virgonc kisbaba. Ilyen is van, erősek a babák.

2011. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon szurkolok Nektek!


37F

2011. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Kisfiam már 10 hónapos!Remélem minden rendben lesz!Magárol a korházrol, dolgozokrol esetleg nem tudtok valamit?

2011. aug. 31. 11:30
 4/14 A kérdező kommentje:
És szerdán lesz a műtét, hétfőn kell csak befeküdnünk, mert ugye még lesznek vizsgálatok előtte!
2011. aug. 31. 11:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szurkolok biztosan minden rendben lesz! Majd irj ám!! Meddig lesztek ott kb.,bent lehetsz vele? Mire műtik,valami rutinműtét?
2011. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is!:)

Hát kb.2 hetet leszünk bent!Igen bent leszek vele én is, anyaszállon leszek!Hát nem rutin műtét sajnos...pitvari és kamrai szivsövényhiánya van plusz még 1 billentyű sem ugy műűködik ahogy kellene...szoval nagy műtét!Kb.8 órás!:(

2011. aug. 31. 11:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szoritok nektek,minden rendben lesz!! :) Én voltam még ott terhesen magzati sziv UH-on tavaly,tündériek voltak ott.Nővérem ott dolgozott 6évig,csak jókat mondott mindig.Nagyon segitőkészek,aranyosak.Remélem azóta sem változott rossz irányba!Fel a fejjel,minden a legnagyobb rendben lesz!!
2011. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagymamám volt szívbeteg,nagyon rég kezelték őt ott,többször műtötték is és csak pozitívat tudok mondani.Nagyon jó szakemberek dolgoznak ott és kedvesek a nővérkék is.Kisfiadnak jobbulást,nektek pedig kitartást kívánok!!!
2011. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Mi van a gyermekeddel? Remélem minden a legjobban alakult és nem viselte meg nagyon a műtét.

2011. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen. Engem is erdekelne.


37F

2011. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!