Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Házi befott almavízsiva vagy...

Házi befott almavízsiva vagy bolti baba gyumolcspép?

Figyelt kérdés
az enyém megnem eszi a házi gyumolcspiréket. mi a hami vásároljuk. megeszi a 200 ml.
2011. aug. 31. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a vízsiva?
2011. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem eszi meg a házi készítésüt akkor csak a bolti marad..


a boltival csak az a baj hogy az alma tök olcsó a bébiétel mégis drága belőle. sokszor a bolti étel áráért vehetsz egy kiló nyers almát alig van veszteség ha azt párolod.


befőttet nem ajánlott adni a kicsiknek mert tartósítószer, cukor stb. van benne.

2011. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdést, de a lényege gondolom, hogy házi vagy bolti. :)

Én a házit mondanám. De nem befőttet, mert az gondolom tele van cukorral. Vagy lehet, hogy savanyú almát vettél neki. Kérj az eladótól babának valót, ami nem olyan savas, mert az a pociját se marja. Akár banánt, vagy barackot (nem tudom mennyi idős a baba) is keverhetsz bele, mert akkor még édesebb lesz.

Én annyira mániákus "házi" vagyok és nem bolti, hogy most, hogy ehet túrót, abból sem a bolti gyümis túrókrémet veszem, hanem megveszem a sima túrót és összekeverem pl. turmixolt barackkal.

Ha rászoktatod a boltira, min. 70% az esélye, hogy nem fog enni "igazi" gyümit. :(

2011. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Hát elég kacifántos vagy te, hallod.

Kb egy mukkot nem értek a mondataidból.


Annyit fogtam, hogy bolti v házi.

Tulajdonképpen mindegy mit adsz neki, csak ne haljon éhen.

Ha boltit megeszi, akkor add neki azt.

2011. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
:-) Kedves felvidéki anyuka,itt fogalmuk sincs róla hogy a "vizsiva" az mit jelent. Elárulom,bébiételt... Meg a piré is püré.A kérdést igazán én sem tudom értelmezni,de ha nem eszi meg a házi gyümölcspürét,akkor kénytelen vagy továbbra is a boltit adni. Azért próbálkozz,kezdetben vegyesen,lehet hogy menni fog.
2011. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!