Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik 1 éves lányom?...

Miért nem eszik 1 éves lányom? Eddig nagyon jó evő volt, de mostanában (2-3 hete kb) nagyon keveset.

Figyelt kérdés
Az ebéd kész tortúra. Adnám neki a falatot elhúzza a fejét, fintorog, löki a kezem de ha véletlen betalálok és megérzi az ízét utána tátja a száját pár falatig aztán megint nem akarja. Nem csak az ebéd de a többi étkezés is ilyen. Már nem tudom mire fogni, a meleg esetleg? Ha 9kor reggelizik akkor 1óra fele ebédelünk hogy addigra megéhezzen. 2 db foga van csak lehet jön neki de nem igazán látszik semmi. Másnak is volt hasonló probléműja?
2011. aug. 31. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet fog a dologban, de az is lehet, hogy szívesen próbálkozna egyedül az evéssel. Adj a kezébe kanalat vagy villát (nálunk az utóbbi nagyon bejön, még a kenyeret is azzal eszi :) ), nem baj ha csak turkálja vele eleinte az ételt, de érdekesebbé teszi számára az étkezést, és addig amíg ő lefoglalja magát a próbálkozással, te tudod etetni.
2011. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ezt már észrevettem én is hogy próbálgatja adok kanalat a kezébe csak a másik bibi hogy szopja az ujját: egyik kezében kanál a másik a szájában:) nincs könnyű dolgom
2011. aug. 31. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
13 hónapos a lányom 2-3 hete ugyanezt csinálta. igaz neki most jött a 7. fogacskája. alig evett -15deka lett ennek az eredménye. aztán bár kapott normaflore-t is és szép lassan helyreállt az étkezése. védőnőm szerint a fogacskája miatt volt, mert közben többször volt híg széklete is.
2011. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!