Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrvérzés és magas láz lehet...

Orrvérzés és magas láz lehet e egy 2hónapos kisbabánál?

Figyelt kérdés
Van egy barátnöm akinek most 2 hónapos a fia.Tegnap emlitette hogy 38 fokos láza volt a gyereknek utána vérezni kezdett az orra.Késöbb megint megmérte neki akkor meg már lement neki 37-re.Lehet e valami károsodás a fejlödésében?
2011. aug. 31. 15:30
 1/7 Alinaaa ***** válasza:
100%
Ha a két hónapos fiam lázas lenne futás az orvoshoz és ha még az orra is vérezne...... 2 hónapos kicsinél szerintem ez nem normális.
2011. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azonnal ORVOST hívni!!!Ezen nincs mit tépelődni!!
2011. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy tegnap észre vettem a barátnöm fián hogy belilult a keze.Az miért lehet?
2011. aug. 31. 16:40
 4/7 A kérdező kommentje:
A barátnöm azt is szeretné tudni hogy mitöl lehet a fiának orrvérzése és láza? lehet e ebböl károsodása a kicsinek
2011. aug. 31. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

és még nem ment el dokihoz vele?

Ilyet én nem is hallottam, hogy lila a keze és vérzik egy ilyen kicsinek az orra.

Ne haragudj, de én egy köhögésre felfigyelek és rácsörgök a dokira ha nem múlik, nehogy ilyet itt kérdezgessek

2011. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Vagy provokálni akarod a népet, vagy a barátnőd, egy mocskos nemtörődöm szutyok, akitől azonnal elvenném a gyerekét! Ha meg lila, még veri is... Dögöljön meg! Ilyenkor hol van a védőnő?
2011. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval egyet értek.én is felháborodtam rajta!

Kedves kérdező legalább te tegyed meg,hogy VIGYED AZT A BABÁT AZ ORVOSHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez nem távgyógyító oldal...nem táltosok vannak itt.

Vagy tényleg csak nép hülyítés ?

2011. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!