Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldi nyaraláskor hogy...

Külföldi nyaraláskor hogy oldjátok meg az orrszívást?

Figyelt kérdés
Apartmanban leszünk, és ott nem szokott porszívó lenni. Kicsit még szipog, még szívom neki, hétvégén megyünk, de jó lenne tudni, hogy van-e esetleg valami ötletetek. Vigyem magammal az itthonit? Elemes van, visszük is, de semmit nem ér...
2011. aug. 31. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

szerezz be egy csapra szerelhető orrszívót (Ortutay) - gyógyszertárban, gyógyászati segédeszköz boltban, vaterán, teszveszen szokott lenni

szívóerőben ez a második legjobb a porszívós után - az elektromosakkal nekem nincsenek jó tapasztalataim

2011. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki az a degenerált, aki törölte a hozzászólásomat??? Nektek nem volt anyátok? 40-50 éve ezzel a módszerrel tisztították a kisbabák orrát!!! Szívószál, vagy valamilyen puha gumicső, és szívták! Aki törölte, meg az is aki jelentette ezt a választ egy primitív BAROM!!!
2011. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Patikában lehet OTRIVIN szájjal szívót kapni, teljesen higiénikus és praktikus, patent dobozkában árulják. Nyilván nem tudsz egy porszívó erejével szívni, de nyaralásnál tökéletes.


[link]

2011. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nahát, most elkápráztattatok...Eszembe se jutott, hogy ilyen megoldások is léteznek. Én csak a porszívósat, az elemeset, meg a kis kézit ismerem.

Köszönöm szépen!

Kedves második! Nem én jelentettem a hozzászólásodat, nem is olvastam sajnos, így csak a reakciódat láttam!

Mindenesetre neked is köszönöm a válaszodat!

2011. aug. 31. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!